Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Havalar nasıl olacak?

Giriş Tarihi: 27.9.2013 07:55 Güncelleme Tarihi: 27.9.2013 07:59
Yapılan son değerlendirmelere göre; Batı ve Orta Karadeniz Kıyıları, Kastamonu, Kocaeli, Sakarya, Giresun, Osmaniye, Antalya'nın Elmalı ve Korkuteli ilçeleri, Adana'nın kuzey ve doğu çevreleri ile Hatay'ın batı kıyı ilçelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: Kuzeybatı kesimlerde 2 ila 5 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı bekleniyor.

RÜZGAR: Genellikle güney ve güneybatı, kuzey ve iç kesimlerde kuzey ve kuzeybatı, zamanla Marmara'da kuzey ve doğu yönlerden hafif arasıra orta kuvvette, Batı Karadeniz kıyıları, Marmara'nın doğusu ile Samsun çevrelerinde yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/s) esmesi bekleniyor.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA: Parçalı ve az bulutlu, doğusunun zamanla yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinde Kocaeli ve Sakarya çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; akşam saatlerinde Marmara'nın doğusunda kuzeydoğu (Poyraz) yönlerden yer yer kuvvetli olarak (30-40 km/s) esmesi bekleniyor.

EGE:
Az bulutlu ve açık, zamanla yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı, doğusunun yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinde Antalya'nın Elmalı ve Korkuteli ilçeleri, Adana'nın kuzey çevreleri ile akşam ve gece saatlerinde Osmaniye, Adana'nın doğu çevreleri, Hatay'ın batı kıyı ilçelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU: Az bulutlu ve açık, zamanla yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

BATI KARADENİZ: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren kıyı kesimi ile gece saatlerinde Kastamonu çevrelerinin sağanak yağışlı gececeği tahmin ediliyor. Rüzgarın; sabah saatlerinde batı kıyılarında güneybatı (Lodos), öğle saatlerinden itibaren kıyı kesimlerde kuzeyli yönlerden yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/s) esmesi bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve yer yer çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren Samsun, gece saatlerinde Ordu ve Giresun çevrelerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; öğle saatlerinde Samsun çevrelerinde kuzeybatı yönlerden yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/s) esmesi bekleniyor.

DOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık, zamanla batı kesimleri yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIKLARINI DERECELERİYLE GÖRMEK İÇİN HARİTALARIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ...BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Havalar nasıl olacak?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN