Sosyetik galericiye boşanma davası...

Galerici Ender Aktaş'ın eşi, boşanma davası açtı. Avukat olan Mahya Usta Aktaş, aldatıldığını, darp edildiğini ve ölüm tehditleri aldığını ileri sürdü

Giriş Tarihi: 19.10.2013
Bir dönem ünlü güzellerle yaşadığı aşklarla ve lüks otomobilleriyle gündemden düşmeyen Ender Aktaş, 2.5 yıl önce avukat Mahya Usta Aktaş ile evlendi. Eşinin çapkınlıklarının evlendikten sonra da devam ettiğini belirten avukat Mahya Aktaş, boşanmak için geçtiğimiz günlerde İstanbul Anadolu Adliyesi Aile Mahkemesi'ne başvurdu.

'TEDAVİ GÖRÜYORUM'
Mahya Aktaş boşanma dilekçesinde, eşi ve çocuğu için çok sevdiği mesleğini bıraktığını, ancak eşinin kendisini aldattığını ve darp ettiğini belirtti. Hamileliği döneminde eşinin eve sabaha karşı geldiğini belirten Aktaş dilekçesinde, "Eşim her seferinde eve gömleğinde ruj, fondöten lekeleri ile parfüm kokularıyla geliyordu. Doğum yaptığım ilk günlerde dahi bana ağır hakaretler ediyordu. Halen psikolojik tedavi görüyorum" dedi. Eşinin kendisini ve yakınlarını öldürmekle tehdit ettiğini ileri süren Aktaş, dilekçesinde şunları kaydetti: "Doğum günü hediyesi olarak bana 100 bin euro değerinde lüks bir araç satın almış, ayrıca limitsiz bir kredi kartını kullanımıma sunmuştur. Bugüne kadar hiçbir harcamama karışmayan, kısıtlamayan Ender Aktaş, yaşanan olaylardan sonra şirket adına kayıtlı bu aracı geri almış, kredi kartlarımı iptal ettirmiş, maddi desteğini kestiği gibi müşterek çocukla bize ekonomik şiddetin en ağırını uygulamaktan çekinmemiştir." Mahya Ektaş, eşinin 'aldatma fotoğraflarını' da dava dosyasına ekledi. 150 bin lira tazminat isteyen Aktaş, Ender Aktaş'ın tüm mal varlığı ve banka hesaplarına da tedbir konulmasını talep etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sosyetik galericiye boşanma davası...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN