Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Havalar nasıl olacak?

Sıcaklık iç ve batı kesimlerde mevsim normallerinin 2 ila 4 derece üzerinde seyredecek. Türkiye'nin doğu kesimleri parçalı bulutlu, diğer yerleri az bulutlu ve açık geçecek.

Giriş Tarihi: 29.10.2013 09:34 Güncelleme Tarihi: 29.10.2013 09:37
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, Türkiye'nin doğu kesimlerinin parçalı bulutlu, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Marmara ile iç bölgelerde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor. İç ve batı kesimlerde mevsim normallerinin 2 ila 4 derece üzerinde, diğer yerlerde mevsim normalleri civarında seyretmesi bekleniyor.

Rüzgar ise genellikle kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esecek.

SİS UYARISI

Sabah ve gece saatlerinde Marmara ile iç bölgelerde yer yer pus ve sis hadisesi beklenirken Meteoroloji ulaşımda aksama, görüş mesafesinde azalma gibi yaşanabilecek olumsuzluklara karşı başta sürücüler olmak üzere, ilgililerin dikkatli ve tedbirli olmaları gerektiğini bildirdi.

BAZI İLLERDE HAVA DURUMU

İSTANBUL: Az bulutlu ve açık. (20)

ANKARA: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. (21)

İZMİR: Az bulutlu ve açık geçecek. (24)

ADANA: Az bulutlu ve açık. (29)

Antalya: Az bulutlu ve açık olacak. (25)

SAMSUN: Az bulutlu (20)

ERZURUM: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu. (14)

DİYARBAKIR: Az bulutlu ve açık. (25)

BÖLGELERİMİZDE HAVA DURUMU

MARMARA:
Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

EGE: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde Göller Yöresi'nde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

İÇ ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

BATI KARADENİZ: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor

DOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık, zamanla bölgenin doğu kesimlerinin parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin kuzey ve batı kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIKLARINI DERECELERİYLE GÖRMEK İÇİN HARİTALARIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ...BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Havalar nasıl olacak?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN