Hastanede nikah!

Uşak'ta, özel bir hastanede görev yapan doktor çift, eşine nadir rastlanır bir evliliğe imza attı. Sürpriz evlenme teklifinin ardından hastanede nikah kıyan çift, takılarını hayır kurumlarına bağışladı.

Giriş Tarihi: 30.10.2013 10:09
Uşak'ta özel bir hastanede görev yapan Dr. Oğuz Çırpıcı, aynı hastanede görev yapan anestezi uzmanı Banu Yılmaz'a çalıştıkları hastanede çalışma arkadaşlarıyla organize ettiği küçük bir oyunla sürpriz nikah kıydı. Hastanede mavi kod alarmı vererek Doktor Banu'nun ameliyathanenin olduğu kata çıkmasını sağlayan Dr. Oğuz Çırpıcı, burada evlilik teklif ederek önceden çağırılan nikah memuru ile hemen nikah kıyıldı.

Keman ve kanun eşliğinde sürpriz bir nikah kıydıktan sonra Uşak Bahçe Clup'ta Ege Bölgesi'nin tanınmış sanatçılarından Mikrop Hikmet ve orkestrasının eşliğinde benzerine zor rastlanan bir düğünde konukları ile keyifli anlar yaşadılar. Geceye katılan davetliler, Mikrop Hikmet'in şarkılarıyla eğlencenin sınırlarını zorlarken, halk oyunları ekibi gösterileri ve farklı sürprizle unutulmayacak bir düğünle Çırpıcı çifti dünya evine girdi. Çırpıcı ve eşi düğünde kendilerine takılan takıları bir hayır kurumuna bağışladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hastanede nikah!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN