Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Moda Deniz Kulübü’nde Zuhal Olcay ile Cumhuriyet kutlaması

Ulu Önder Atatürk’ün kuruduğu ve kuruluşundan buyana aynı ilke ve bağlılıkla ilk günkü titizlikle yoluna devam eden Moda Deniz kulübü, geleneksel hale getirdiği Cumhuriyet balosunu yine müthiş bir katılım ve coşkuyla kutladı.

Giriş Tarihi: 31.10.2013 17:56

Moda Deniz Kulübü, bu coşkulu kutlamaya evsahipliği yapan kulüplerden biriydi. Yaklaşık 500 kişilik bir üye grubunun katıldığı bu gecede, ünlü sanatçı Zuhal Olcay sahne alarak konuklara renkli dakikalar yaşattı.

"CUMHURİYET, ÜSTÜNLERİN HUKUKU DEĞİL, HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜDÜR"

Gecede bir konuşma yapan Moda Deniz Kulübü Başkanı Teoman Taşpınar; "Bir anlamda ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün emriyle kurulmuş olan Moda Deniz Kulübü'nde, O'nun eseri olan Cumhuriyet'imizin 90. yılını sizlerle kutluyor olmanın mutluluğu içindeyim. O'nun da işaret ettiği gibi, 'Cumhuriyet üstünlerin hukuku değil, hukukun üstünlüğüdür'. Bu gerçeği hiçbir zaman gözardı etmeyeceğiz" dedi.

ZUHAL OLCAY, MODA DENİZ KULÜBÜ ONURSAL ÜYESİ

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 90. Yıl dönümünün coşkuyla kutlandığı Moda deniz kulübünde bu sene Zuhal Olcay sahne aldı. Muazzam ışık gösterilerinin yapıldığı, hep bir ağızdan onuncu yıl marşının söylendiği gecede Zuhal Olcay bir de onursal üyelik beratı verildi. Zuhal Olcay; "Benim için çok büyük bir onur… Üstelik böylesine anlamlı bir gecede olması, benim için daha da anlamlı oldu. Çok çok teşekkür ediyorum" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Moda Deniz Kulübü’nde Zuhal Olcay ile Cumhuriyet kutlaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN