Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Havalar nasıl olacak?

Türkiye genelinde yağış beklenmiyor. Sıcaklık yurt genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam edecek.

Giriş Tarihi: 1.11.2013 07:42 Güncelleme Tarihi: 1.11.2013 10:12
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, Türkiye genelinde yağış beklenmiyor. Marmara'nın kuzey ve doğusu ile Karadeniz kıyılarının parçalı yer yer çok bulutlu, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde iç bölgelerde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor. Yurt genelinde sıcaklığın mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam edeceği tahmin ediliyor.

Rüzgar ise genellikle kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, sabah saatlerinde Marmara'nın kuzey ve batısı ile Kuzey Ege kıyılarında kuvvetlice esecek.

SİS UYARISI

Bu sabah ve gece saatlerinde, iç bölgelerde yer yer pus ve sis hadisesi beklendiğine işaret eden Meteoroloji yetkilileri, ulaşımda aksama, görüş mesafesinde azalma gibi yaşanabilecek olumsuzluklara karşı başta sürücüler olmak üzere, vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerektiğini bildirdi.

BAZI İLLERDE HAVA DURUMU

İSTANBUL: Parçalı ve çok bulutlu. (20)

ANKARA: Az bulutlu ve açık. (22)

İZMİR: Az bulutlu ve açık geçecek. (21)

ADANA: Az bulutlu ve açık. (29)

Antalya: Az bulutlu ve açık olacak. (25)

SAMSUN: Parçalı bulutlu. (17)

ERZURUM: Az bulutlu ve açık. (16)

DİYARBAKIR: Az bulutlu ve açık. (24)

BÖLGELERDE HAVA DURUMU

MARMARA: Kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin güneydoğusunda yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor. Rüzgarın sabah saatlerinde bölgenin kuzey ve batısında kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz) yönlerden kuvvetlice (30-50 km/saat) esmesi bekleniyor.

EGE: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor. Rüzgar sabah saatlerinde Kuzey Ege kıyılarında kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz) yönlerden kuvvetlice (30-50 km/saat) esecek.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde Göller Yöresi'nde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

İÇ ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

BATI KARADENİZ: Kıyılarının parçalı yer yer çok bulutlu, diğer kesimlerinin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin batısında yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde Orta Karadeniz'in iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor

DOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIKLARINI DERECELERİYLE GÖRMEK İÇİN HARİTALARIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ...

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Havalar nasıl olacak?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN