Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dikkat! Bugün bu yollar kapalı

Giriş Tarihi: 3.11.2013 11:45

Kadıköy'de bugün "Biz Aleviler inkarcı ve asimilasyoncu politikalara karşı eşit yurttaşlık ve inanç özgürlüğü için alanlardayız" sloganıyla yapılacak miting nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, saat 10.00'dan itibaren Kadıköy İskele Meydanı'ndaki miting sona erinceye kadar Rıhtım Caddesi'nin tamamen trafiğe kapatılacağı belirtildi.

Boğa Meydanı'ndan Rıhtım Caddesi'ne kadar tüm yollar, Söğütlüçeşme Caddesi'nden rıhtıma inen ara sokaklar, Kadıköy Belediyesi önünden Söğütlüçeşme Caddesi istikameti ve Rıhtım Caddesi'ne inen bütün ara sokakların da trafiğe kapalı olacağı kaydedildi.

ALTERNATİF YOLLAR

Taşköprü, Kışla, Orgeneral Şahap Gürler ve Albay F. Sözdener caddelerinin ise ihtiyaç duyulduğunda trafiğe kapatılacağı aktarıldı.Kapatılan yollara alternatif olarak, Tıbbiye Caddesi'nden gelen trafik akımının, Burhanfelek Caddesi'nden E-5 ile Behiçbey Sokak'tan İbrahimağa ışıklar istikametine yönlendirileceği belirtildi.

Söğütlüçeşme Caddesi'ndeki trafik akımının Altıyol Boğa Meydanı'ndan rıhtıma iniş engellenerek Kuşdili Caddesi Salı Pazarı istikametine, Moda'dan gelen trafik akımının Mühürdar Kavşak'tan tekrar Moda istikametine, Kadıköy Belediyesi önünden gelen akımın ise minübüs yolu istikametine yönlendirileceği bildirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dikkat! Bugün bu yollar kapalı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN