Havalar nasıl olacak?

Sıcaklık yurt genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam edecek. Yağışlı hava Kıyı Ege, Edirne, Kırklareli, Çanakkale, Antalya, Balıkesir'in kıyı kesimleri ile Isparta'nın güney ilçelerinde etkili olacak.

Giriş Tarihi: 6.11.2013 07:31 Güncelleme Tarihi: 6.11.2013 10:52
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, Kıyı Ege, Edirne, Kırklareli, Çanakkale, Antalya, Balıkesir'in kıyı kesimleri ile Isparta'nın güney ilçelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Batı Karadeniz'in iç kesimleri ile Bursa ve Bilecik çevrelerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

Rüzgar ise genellikle güney ve güneydoğu, yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara'nın batısı ile Ege'de kuvvetli olarak esecek.

BAZI İLLERDE HAVA DURUMU

İSTANBUL:
Parçalı bulutlu.(21)

ANKARA: Parçalı ve az bulutlu. (20)

İZMİR: Parçalı yer yer çok bulutlu, kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı. (21)

ADANA: Parçalı yer yer çok bulutlu. (27)

ANTALYA: Parçalı yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı. (22)

SAMSUN: Parçalı ve çok bulutlu. (23)

ERZURUM: Parçalı ve çok bulutlu. (14)

DİYARBAKIR: Parçalı bulutlu. (21)

BÖLGELERDE HAVA DURUMU

MARMARA: Parçalı yer yer çok bulutlu, Edirne, Kırklareli, Çanakkale ile Balıkesir'in kıyı kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Bursa ve Bilecik çevrelerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor. Rüzgarın; bölgenin batısında güney ve güneydoğu yönlerden kuvvetli olarak (30-50 km/saat) eseceği tahmin ediliyor

EGE: Parçalı yer yer çok bulutlu, bölgenin kıyı kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; Kıyı Ege ile zamanla bölge genelinde güney ve güneydoğu yönlerden kuvvetli olarak (40-60 km/s) esmesi bekleniyor.

AKDENİZ: Parçalı yer yer bulutlu, öğle saatlerinden itibaren Antalya ile Isparta'nın güney ilçelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu, doğusunun yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

BATI KARADENİZ: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

ORTA VE DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

DOĞU ANADOLU: Parçalı ve yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Parçalı ve yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIKLARINI DERECELERİYLE GÖRMEK İÇİN HARİTALARIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ...
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Havalar nasıl olacak?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN