43 ay sonra yeniden direksiyona geçecek

Giriş Tarihi: 10.11.2013

İki kez alkollü araç kullanırken yakalandı. Ehliyetine iki yıl el konuldu. Nuri Alço, önceki gün emniyetten ehliyetini geri aldı

2010'da direksiyon başında ikinci defa alkollü yakalanan ve ehliyetine iki yıl süreyle el konulan Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Nuri Alço, 43 ay sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğü'n gelerek ehliyetini teslim aldı. 2008'de İzmir'de trafik ekiplerinin uygulamasına takılan ve alkollü olarak araç kullandığı gerekçesiyle ehliyetine altı ay süreyle el konulan Alço, 2010 yılının nisan ayında da direksiyon başında alkollü yakalanmıştı.

17 ay bekledi
İki yıllık cezası, 2012'nin nisan ayında tamamlanan fakat ehliyetini almak için gerekli başvuruları yapmayan Alço, 17 ay gecikmenin ardından sürücü belgesini almak adına harekete geçti. Alço, geçen eylülde Eskişehir'de 30 gün süren 'Psiko-Teknik' kursuna katıldı. Alkollü olarak araç kullanmaktan ötürü iki yıl ehliyetine el konulan Alço, "Sürücü Davranışları Geliştirme" eğitimini de tamamlandıktan sonra soluğu İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde aldı. Alço, kendisine ziyaretinin nedeninin soran SABAH muhabirine, "Trafik müdürünü ziyarete geldim" diye cevap verdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
43 ay sonra yeniden direksiyona geçecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN