Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Bir hokkabaz da bana denk geldi'

Giriş Tarihi: 16.11.2013

Görücü usulü tanıştığı kızla 10 dakika içinde evlenmeye karar veren Hikmet Çıvga, gelinin 20 bin liralık takılarla "sır" olması üzerine şok yaşadı. Çıvga, "Hokkabaz filmine çok gülmüştüm. Aynısı başıma geldi" dedi

İzmir'de görücü usulüyle tanıştığı ve 10 dakika sonra evlenmeye karar verdiği kadının 20 bin liralık takılarla ortadan kaybolması üzerine büyük şok yaşayan Hikmet Çıvga, SABAH'A konuştu. Almanya'da yaşayan 49 yaşındaki Hikmet Çıvga, 3 çocuğunun annesi, 15 yıllık eşinden geçimsizlik nedeniyle yıllar önce boşandı. Çıvga 2003'te Türkiye'ye kesin dönüş yaptı. İzmir'in Buca ilçesine yerleşen Çıvga geçen hafta bir arkadaşının aracılığıyla 33 yaşındaki Aygül Tarakçı ile tanıştı. Bir kafede buluşan Çıvga, genç kadına ilk görüşte aşık oldu. Kafeye ablası, babası ve akrabalarıyla giden Çıvga, 10 dakika sonra ablasına evlenmek istediğini söyledi. Bunun üzerine yanında getirdiği 10 bin liranın 2 bin lirasını Aygül Tarakçı'ya, 8 bin lirasını da dayı olarak tanıtılan Ali ismindeki 60 yaşlarındaki kişiye verdi. Gelin adayı ile pazar günü tekrar buluşan Çıvga ve ailesi Buca'da giyim, kıyafet alışverişi yaptıktan sonra akşam saatlerinde de evde yakınlarının katıldığı bir kutlama yaptı.

TUVALETE GİRDİ, ÇIKMADI...

Kutlamada pasta kesilirken, Çıvga ve Tarakçı dans edip, eğlendi. Damat adayının ailesi gelin adayına bin 500 lira değerinde küpe ve bileklik taktı. Pazartesi günü de takı alışverişine çıkıldı. Kuyumcudan 2 bin 500 lira değerinde iki bilezik, bin 200 lira değerinde saat ve 900 lira değerinde yüzük satın alındı. Daha sonra Hikmet Çıvga ve Aygül Tarakçı tuvalete gitti. Çıvga dışarıda kapıda yaklaşık 45 dakika gelin adayını bekledi. Ancak içeriden çıkan olmadı. Çevrede yaptığı tüm aramalara rağmen gelin adayının izine rastlanmadı. Soluğu karakolda alan Çıvga, gelin adayından ve yanındaki kişiden şikayetçi oldu. Cem Yılmaz'ın Hokkabaz filmini seyrettiğini ve filmde yaşanan dolandırıcılık olayına çok güldüğünü anlatan Çıvga, "Aynı olay benim de başıma geldi. Aslında melek yüzlü bir şeytanmış. Yıldırım aşkına tutuldum ve fena çarpıldım. Bu kadını herkes tanısın" dedi.

BENZER OLAYLAR...

Cem Yılmaz'ın yönetmenliğini üstlenip başrolünü oynadığı "Hokkabaz" isimli film, kendisini sihirbaz ilan eden İskender'in (Cem Yılmaz) babası ve yakın arkadaşıyla çıktığı turneyi konu alıyor. Filmde, bir köy düğününde gösteri yapmaya çalışan İskender, takılarla kaçmak isteyen geline (Özlem Tekin) yardım etmek isterken başına gelmeyen kalmıyor.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Bir hokkabaz da bana denk geldi'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN