Minik Muhammed yardım bekliyor

Giriş Tarihi: 12.12.2013 09:26

Mardin'in Derik ilçesi Cevizpınar Mahallesi'nde oturan, Kızılay ailesinin en küçük oğlu olan 6 yaşındaki Muhammed'in 2 yıl önce sol gözünde ur çıktı.

Mardin'in Derik ilçesi Cevizpınar Mahallesi'nde oturan, Kızılay ailesinin en küçük oğlu olan 6 yaşındaki Muhammed'in 2 yıl önce sol gözünde çıkan ur, korkutucu boyutlara ulaşırken, çocuklarının kafası ve yüzünü saran urun her geçen gün büyüdüğünü belirten aile, hayırseverlerden yardım bekliyor.
Maddi sıkıntılardan dolayı eli kolu bağlı kalan baba Ahmet Kızılay, küçük çocuğunu tedavi ettiremediğini söyledi. 3 çocuk babası Ahmet Kızılay, elinde ve avucunda ne varsa satıp Muhammed'in tedavisi için harcadığını, artık hiçbir umudunun kalmadığını söyledi. İşsiz ve kirada oturduğunu belirten baba Ahmet Kızılay, "Muhammed'i birkaç defa Ankara'ya götürdüm. Oradaki doktorlar bu tür hastaların tedavisinin çok uzun sürdüğünü söylüyorlar. Uzun tedavi yapılması gereken bu hastalığa harcanacak hiç param kalmadı. Artık oğlumu değil Ankara'ya, en yakın hastanelere götürecek gücüm bile yok. Hayırsever iş adamlarından, devletten ve özellikle Sağlık Bakanlığı'ndan yardım bekliyoruz. Muhammed'im sağlığına kavuşsun başka hiçbir şey istemiyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Minik Muhammed yardım bekliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN