Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Boşanma davasında lüks villayı istedi

İşadamı Mehmet Tatlıcı'nın boşanmak istediği Gizem Tatlıcı, oturduğu lüks villanın kendisine tahsisini ve 70 bin lira tedbir nafakası bağlanmasını talep etti

Giriş Tarihi: 16.12.2013
İstanbul'da 2009'da ölümünün ardından serveti çocukları arasında paylaşılamayan işadamı Salih Tatlıcı'nın büyük oğlu Mehmet Tatlıcı, eşine boşanma davası açmıştı. Mehmet Tatlıcı, evini bir danışmanlık şirketi tarafından dinlettirdiğini bilmesine rağmen eşinin kendisine hakaret etmekten çekinmediğini, sürekli eve geç gelip bilgisayarından mesajlaştığını ve 2 yıldır karı koca ilişkilerinin kalmadığını ileri sürmüştü. Avukatı aracılığıyla davaya cevap veren Gizem Tatlıcı davanın reddini istedi ve oğullarının velayeti ile aile konutu olarak kullanılan Beykoz Konakları'ndaki lüks villanın kendisine tahsisini talep etti. Gizem Tatlıcı ayrıca 50 bin TL kendisine 20 bin TL de oğluna olmak üzere toplam 70 bin lira tedbir nafakası bağlanmasını istedi. Dilekçesinde Tat Art şirketinin % 25 hissedarı olduğunu ve bu şirkette çalıştığını ama bugüne kadar hiçbir ücret almadığını ifade eden Gizem Tatlıcı, eşinin kendisinden tehditle boşanmak istediğini öne sürdü. Aile birliğine olan inancı nedeniyle boşanmaya yanaşmadığını, profesyonel destek alması taleplerinin ise eşi tarafından reddedildiğini belirten Gizem Tatlıcı, eşinin 12 adamıyla birlikte kendisi dışarıdayken çalıştığı şirketi basıp kilidini değiştirdiğini ve kişisel eşyalarının bile ofiste kaldığını anlattı.

'EVLİLİK DIŞI İLİŞKİSİ VAR'
Bir süre önce trafik kazası geçirdiğini, eşinin tedavi süresince kendisi ile hiç ilgilenmediğini kaydeden Gizem Tatlıcı, kocasının eve uğramadığını, geceleri başka yerlerde kalıp sürekli seyahatlere çıktığını, hatta evlilik dışı ilişkisi olduğunu ileri sürdü. Annesi Güniz Pamukçu'nun geçmişte kendine ait taşınmazları satarak ekonomik sıkıntı yaşayan eşine destek olduğunu, eşinin ise Beylikdüzü'nde 22 milyon dolara taşınmaz satmasına rağmen annesine olan borcunu ödemediğini öne süren Gizem Tatlıcı, evinin dinlendiğini bilmediğini, bu durumun farkına varınca suç duyurusunda bulunduğunu kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Boşanma davasında lüks villayı istedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN