Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Talihli dedenin boşanma derdi

Geçen yılbaşı Milli Piyango'dan 6 milyon TL kazanan 74 yaşındaki Yusuf Akoğlu dertli. Boşanmak istediği 30 yaş küçük eş, 250 bin TL'lik tazminat davasıyla cevap verdi

İstanbul Arnavutköy'e bağlı Haraççı Mahallesi'nde yaşayan Yusuf Akoğlu, geçen yılbaşı çeyrek biletle Milli Piyango'dan 6 milyon lira kazanmıştı. Yusuf Akoğlu ikramiyeyi kazandıktan sonra oğlunun işyerinde çalışan Gülşen Akoğlu ile evlendi. Çift 'evlilik sözleşmesi' yapmıştı. Bir süre sonra aralarında geçimsizlik başladı. Yusuf Akoğlu kendisinden 30 yaş küçük olan eşi Gülşen Akoğlu'na boşanma davası açtı. Ancak eşi bu davaya "Her gün kapıma gelerek beni ölümle tehdit ediyor" diyerek 125 bin lira maddi 125 bin lira manevi tazminat ile 2 bin lira nafaka talep ettiği karşı davayla cevap verdi. Gülşen Akoğlu uzaklaştırma talebinde de bulundu.

'OĞULLARI ARAMIZI AÇTI'
Gaziosmanpaşa Aile Mahkemesi'nde açılan davanın dilekçesinde "Yusuf Akoğlu ile geçen sene oğlunun aracılığıyla evlendik. Oğulları sayesinde aramız açıldı. Yusuf Akoğlu ve 4 oğlundan ölüm tehditleri alıyorum. Yusuf Akoğlu her gün kapımın önüne gelerek küfür, hakaret ve tehdit savuruyor" dedi.

"PARAM İÇİN EVLENDİ"
Gülşen Akoğlu'nun gizlice evini sattığını öne süren Yusuf Akoğlu ise "6 milyon lirayı çocuklarıma paylaştırdım. Bir ev alarak emekli ikramiyemle geçiniyorum. Huzurlu bir yuva kurmak istedim. Gülşen Akaoğlu ile geçen sene evlendik. Evlendikten sonra benim yanımda hiç kalmadı. Sürekli annesine gidiyor du. Birlikte yaşadığımız Hadımköy'deki evi benim iznim olmadan satmış. Benim malım için benimle evlendi" dedi. Mahkeme tapu müdürlüğüne yazı yazdı. Yusuf Akoğlu ve Gülşen Akoğlu hakim karşısına çıkacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Talihli dedenin boşanma derdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN