Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tatili Kaç Gün Sürecek?

Yarın Tatil mi? Tatili Kaç Gün Sürecek? (Yılbaşı Günü) Yılbaşı tatili kaç gün olacak? Yeni yıl tatili ne zaman başlayacak? Yeni yıl tatili kaç gün olacak? İşte yeni yıl (yılbaşı) tatili süreleri hakkında haberimiz.

Giriş Tarihi: 31.12.2013 01:07 Güncelleme Tarihi: 11.2.2014 12:14
Yılbaşı tatili kaç gün olacak? Yeni yıl tatili ne zaman başlayacak? Yeni yıl tatili kaç gün olacak? İşte yeni yıl () tatili süreleri hakkında haberimiz... Yılbaşında okulların kaç gün tatil edileceği merak ediliyor.

2014 yılbaşı tatili kaç gün olacak?

Yılbaşı 1 Ocak Çarşamba gününe denk geliyor, haliyle tatil olacak. Ancak 31 Aralık Salı günü okullara tatil değil. Bütün öğrenciler 31 Aralık 2013 Salı günü normal bir şekilde okullarına gidecekler.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 1 Ocak günü ülkemizde ve tüm dünyada resmi tatildir. Banka, sağlık ocağı, okul gibi devlet kuruluşları 1 Ocak Çarşamba günü tatil olacaktır. Bununla birlikte devlet hastanelerinin poliklinikleri, Kültür ve Turizm bakanlığına ait müzeler ve diğer devlet daireleri tatil yapacak kuruluşlar arasındadır.

Vakıf Üniversiteleri de yılbaşına tatil ile başlayacak olmakla birlikte devlet üniversitelerinin ise eğitim öğretime devam edeceği tahmin ediliyor.

Okullar 1 Ocak Çarşamba günü tatil olduğundan öğrenciler bu günde okula gitmeyerek bir günlük tatil yapacak. 2 Ocak Perşembe ders zilinin çalması ile birlikte öğrenciler yine okul sıralarında derslerini görmeye devam edecekler.

Google'dan yılbaşına özel doodle

Özel günleri kaçırmayan arama motoru devi , Yılbaşı'na özel bir hazırladı.Google kelimesindeki ikinci "O" harfinin disko topu şeklinde döndüğü hareketli doodle'da 2,0,1,3 ve 4 rakamları görülüyor. 2013'ü oluşturan rakamlar hareket ederken gelecek yılın sayısı "4" meraklı gözlerle zamanın geçmesini bekliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yılbaşı Tatili Kaç Gün Sürecek?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN