Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2014 falınız rakamlarda gizli

Rus astrolog Vladislav Obolonski, 2014 falı için alternatif bir formül geliştirdi ve herkesin doğum tarihi üzerinden yapabileceği basit bir hesaplamayla bu yıl onları nelerin beklediğini derledi

Giriş Tarihi: 1.1.2014
Yeni yıla girerken yeni yıl falları da her zamanki gibi gündemde... Astroloji uzmanları yıldızlardan hareketle 2014'ün neler getireceğini tahmin etmeye çalışırken, Rus astrolog Vladislav Obolonski, basit bir matematik işlemi sayesinde herkesin kendi falına bakabileceği bir formül geliştirdi. Ünlü astroloğa göre ilk yapmanız gereken, doğum tarihini bir kenara yazıp, yazdığınız tüm rakamları toplamak. Mesela 29.04.1988 tarihinde doğdunuz; 29+4+1+9+8+8=59, bu sayıya 2014'ün rakamı olan 7'yi de ekleyince 66 sayısına ulaşıyoruz. Çıkan sayının rakamlarını 10'dan küçük bir sayı elde edene kadar toplamaya devam ediyorsunuz. Bizim örneğimiz için bu sayı; 6+6 =12 ve 1+2=3 şeklinde oluşuyor. İşte her rakama göre 2014 falınız:

1- 2014 sizin için yeni proje ve maceraların yılı olacak. En çılgın fikirlerinizi bile gerçekleştirmekten korkmayacaksınız. Yolunuza çıkan tüm zorluk ve engelleri çok çalışarak ve başarıya inanarak aşabilirsiniz. Yaza doğru çalışmalarınızın meyvesini toplamaya başlayacaksınız. Bu yılın cümlesi: "Dar yollardan büyük hedeflere..."
2- Bu yıl sizin için yeni ilişkiler kurma ve çevrenizle uyumlu hareket etme yılı olacak. Her teklifin arkasında art niyet aramayın ve yeniliklere açık olun. Çevrenizdekilere güvenmekte çekinmeyin. Toplum içine çıktıkça başkalarına faydalarınızın dokunacağı bir yıl sizi bekliyor. Bu yılın cümlesi: "Ya şimdi ya hiç..."
3- 2014'te yaratıcı yönünüze yoğunlaşmalısınız. Son dönemlerde bir kenara ittiğiniz yenilikçi tarafınıza olan güveninizi tazeleyin. Önceki planlarınıza harfiyen uymayı bir kenara bırakın ve hesapladığınızdan daha fazlasını elde etmek için harekete geçin. Bu yılın cümlesi: "Herkes mutluluğu kendi elindedir..."
4- Aklınızın çelinmesine izin vermeyin. Bu yıl sizin için pek de kolay geçmeyebilir. Hayır demekte zorlanacağınız teklifler başınıza iş açabilir. Temkinli davrandığınız taktirdeyse beklenmedik derecede karlı çıkabilirsiniz. 2014'te uyanık ve dikkatli olursanız, kazancınız da bol olacak. Bu yılın cümlesi: "Suç şarapta değil, onu içendedir..."

6 NUMARA İÇİN AŞK YILI
5- 2014'te ailenize ve dostlarınıza bol bol vakit ayırın. Çevreniz bu sene size daha çok ihtiyaç duyabilir. İlginizi ve şefkatinizi onların üzerinden eksik etmezseniz ilişkileriniz iyi yönde ilerleyecektir. Yakınlarınızla yolculuk yapma fikri bu sene size o kadar da uzak değil. Bu yılın cümlesi: "Sen arkadaşlarını nasıl bilirsen onlar da seni öyle bilir..."
6- 2014'te sizin için tam bir aşk yılı olacak. Bu sene sizin için yüzünüzü güldürecek ya da derin yaralar açacak ilişkiler saklıyor. Mantığınızın anlattıklarından ziyade kalbinizin sesine kulak vereceğiniz bir yıl sizi bekliyor. Her günün tadını çıkarın Bu yılın cümlesi: "Anı yaşa..."
7- 2014'ün sizin sayınızın yılı. Bu yıl sizi büyük başarılar bekliyor. Teferruatlarla zaman kaybetmeyip fırsatlardan yararlanmaya bakın. Hedefinizi büyük koyun ve ona doğru ilerlemeye başlayın. Bu yıl sizi yolunuzdan alıkoyabilecek büyüklükte bir engelle karşılaşmayacaksınız. Bu yılın cümlesi: "Kendini tanı..."
8- 2014 sizin için hareket yılı olacak. İnsanlar, mekanlar ve fırsatlarla dolu durdurak bilmeyen bir yıl sizi bekliyor. Bu yıl seyahatler ve olaylar açısından bereketli bir sene olacak. Yeni insanlar yeni alışkanlıklarla birlikte hayatınıza girebilir. Bu yılın cümlesi: "Daima hareketli..."
9- Çalışmak, çalışmak ve daha fazla çalışmak. Bu yıl bol bol çalışıp, bol bol kazanma yılı olacak. Sınırlarınızı zorlayacak bir tempoda çalışıp, cesur adımlar atmaktan çekinmezseniz yıl sonunda bol kazancınızla baş başa bir dinlenme evresine de girebilirsiniz. Bu yılın cümlesi: "Azimle çalışmak her zorluğun üstesinden gelir..."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
2014 falınız rakamlarda gizli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN