Pırlantacının evliliği anlaşmalı sona erdi

Giriş Tarihi: 7.1.2014
İstanbul Etiler'deki bir alışveriş merkezinde pırlanta satışının yapıldığı kuyumcu dükkânın sahibi Ersan Koç'a bir başka mücevherci Yusuf Araz'ın kızı olan eşi Natalia Koç, üç yıl önce "şiddetli geçimsizlik ve aldatma" nedeniyle boşanma davası açmıştı.

'ALDAT ILDIM'
Avukatları aracılığıyla mahkemeye başvuran Natalia Koç, "Ersan Koç tarafından aldatıldım. İnternet sitesine Ersan Koç ismi ile girildiğinde aldatma içerikli resim ve yazılar ortaya çıkacaktır. Bunları delil olarak sunuyoruz. Zekeriyaköy'de aile konutu olarak kullandığımız yalı babama aittir. Evin içerisindekiler gümüş eşyalar, tablo ve tarihi değeri olan ev eşyaları da benimdir" diyerek 10 milyon liralık tazminat talep etti. Ersan Koç ise , "Evimde huzursuzluk yaratıyordu" diyerek eşinin boşanma davasına karşı boşanma davası açtı.

MAL PAYLAŞIMI AYRI
Zekeriyaköy'deki yalıya 330 binTL'lik masraf yaptığını iddia eden Ersan Koç, bu masrafı faiziyle geri istedi. Davada, önceki gün anlaşma sağlandı. İstanbul Aile Mahkemesi'nde "mal paylaşımı" davasının ayrı mahkemede görülmesine karar vererek Natalia Koç'a 170 bin TL manevi tazminat, 2 bin lira nafaka verilmesine hükmetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pırlantacının evliliği anlaşmalı sona erdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN