Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fıkra gibi tabela

Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde Karadeniz Sahil Yolu kenarında faaliyet gösteren bir restoranın bahçesine konulan 'Dikkat Pide Çıkabilir' tabelası ilgi çekiyor.

Giriş Tarihi: 10.1.2014 10:53
İşletme sahibi Emrah Ayvaz (26) tabelayı koyduktan sonra işlerinde belirgin bir artış yaşandığını belirtirken, Karadeniz'e özgü bir üslubla müşterilerini pide yemeye davet etmeyi seçtiklerini söyledi.

Genellikle tabelalarda 'Dikkat kamyon, inek, ayı, geyik çıkabilir' yazısına sık rastlandığını ifade eden Ayvaz, ' Genellikle yol kenarındaki tabelalarda 'Taş düşebilir, ayı çıkabilir, kamyon çıkabilir, inek çıkabilir, geyik çıkabilir' gibi ifadeler kullanılıyordu. Bizde tadına ve kalitesine güvendiğimiz pidelerimiz için 'nasıl dikkat çekeriz' diye düşündük.

Sonunda Karadeniz'e özgü bir üslupla daha ilgili çekici, göze hoş gelmesi açısından bir yazı hazırladık. Yazıyı ilk yazdığımızda araçlar kenara çekip fotoğrafını çekiyordu. Çok beğenildi, bu kadar beğenileceğini tahmin etmedim. İşlerimize getirisi iyi oldu. Yaklaşık 1 aydan beri de pide satışlarımızda bir artış var' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fıkra gibi tabela
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN