Fuhuş yapıyor torunumu vermem

Rus gelin kocasını terk etti. Boşanma davası açıp kızının velayetini istedi. Emekli dede, fotoğraf ve yazışmaları delil göstererek 'fuhuş' iddiasıyla hukuk savaşı başlattı

Giriş Tarihi: 12.1.2014
Antalyalı turizmci Hayri Sefa A., 5 yıl önce Rus uyruklu Y.G. ile evlendi. Çiftin bu evlilikten bir kızları dünyaya geldi. İddiaya göre Hayri Sefa A. ile Türk vatandaşlığı için evlenen ve fuhuş yaptığı öne sürülen 23 yaşındaki Y.G., 4 ay önce 4 yaşındaki kızı M.A.'yı eve kilitleyip, ortadan kayboldu. Ardından eşine boşanma davası açıp kızının velayetini istedi. Denizcilik Müsteşarlığı'ndan bölge müdürü olarak emekli olan dede Ömer A., "Gelinimin amacı evlenip, Türk vatandaşlığına geçmekti. Ailesi diye tanıttığı kişiler evimizi basıp onu İstanbul'a kaçırdı, boşanma davası açtı" dedi.

TORUNUMU EVE KİLİTLEDİ

Rus uyruklu Y.G.'nin 29 Kasım 2012'de Türk vatandaşlığına geçip, Aybüke adını aldığını belirten Ömer A. "Türk vatandaşlığını elde edince değişti. İnternette erkeklerle görüşüp, webcam'de uygunsuz görüntüler sergilediğini belirledik. İnternette görüştüğü erkeklere, oğlumla Türk vatandaşlığına geçmek için evlendiğini anlatmış. Bu yazışmalardan bazılarını tespit ettik" dedi. Ramazan bayramında gelininin, 4 yaşındaki torununu eve kilitlediğini anlatan dede Ömer A., "Bize bayramlaşmaya gelmişlerdi. Sonra torunumu alıp, eve gitti. Oğlum defalarca telefonla aradı. Ulaşamayınca eve gitti, kapı kilitliymiş. Yedek anahtarla kapıyı açınca içeride ağlayan torunumuzla karşılaştık" dedi. Gelininin İstanbul'da yaşayan annesinin yanına gittiğini öğrenen dede, "O fuhuş yapıyor. Torunumu vermem. Suç duyurusunda bulundum. Y.G.'nin internette yaptığı yazışmaları ve uygunsuz görüntülerini mahkemeye delil olarak sunacağım" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fuhuş yapıyor torunumu vermem
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN