Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Kızımız kanseri yendi neden intihar etsin ki?'

Ölümünden 4 yıl sonra cinayet davası açılan manken Burcu Çağlayan'ın ailesi, "Kızımız ölmeden 6 ay önce kanseri yenmişti. Cinayete kurban gittiğinden emindik" diye konuştu

Giriş Tarihi: 17.1.2014
Antalya'da 24 Temmuz 2010 gecesi İbrahim T.'ye ait 5. kattaki dairenin balkonundan düşen manken Burcu Çağlayan'ın (21) ölümüyle ilgili soruşturmada 4 yıl sonra cinayet davası açıldı. 4 yıldır kızlarının cinayete kurban gittiğini savunan anne Cemile Çağlayan, sonunda adaletin yerini bulacağına inandıklarını belirterek, "Kızımız hayat dolu bir insandı. Ölmeden 6 ay önce kanseri yenmişti. Yaşam sevinciyle herkese örnek oldu. Böyle hayat dolu biri neden intihar etsin" diye konuştu. Anne Çağlayan, bundan sonra tek isteklerinin her yerde aranan İbrahim T. ile suç ortağı olduğu iddia edilen Murat E.'nin yakalanması olduğunu söyleyerek, "Kızımızın acısını hiçbir ceza dindiremez. Ancak yüreğimizin yangını biraz hafifler. Bu nedenle adalete güvenimiz tam" dedi.

120 SAYFALIK RAPOR

Olayın cinayet olduğunun tüm detaylarıyla anlatıldığı 120 sayfalık rapora göre manken Çağlayan öldüğü gece erken saatlerde facebook'ta paylaştığı fotoğrafta üstünde görülen beyaz tişört, kavgada kan bulaştığı için zanlılarca çıkarıldı. Yine Çağlayan'ın üstünde balkondaki boyanın izi bulundu. Bu da balkonda kavga yaşandığının ve Çağlayan'ın atıldığının bir kanıtıydı. Ayrıca Çağlayan'ın cesedinin düştüğü yerin de atıldığını kanıtladığı, raporda ayrıntılı olarak anlatıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Kızımız kanseri yendi neden intihar etsin ki?'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN