Unkapanı Köprüsü'ndeki açıklık korkutuyor

Beyoğlu ile Eminönü'nü birleştiren Unkapanı Köprüsü'nün birleşme derzindeki açıklık vatandaşları korkutuyor. Yaklaşık 30 santimetreye kadar çıkan açık bölüm, araçların geçişinde de tehlike arz ediyor.

Giriş Tarihi: 17.1.2014 09:45 Güncelleme Tarihi: 17.1.2014 11:55
Unkapanı Köprüsü'nü ayıran derzde oluşan açıklık sürücüleri paniğe sevk etti. Yaklaşık 30 santime ulaşan açıklık nedeniyle araçlar ilerlemekte zorlandı. Köprü kaldırımında yürüyen vatandaşlar da zaman zaman zor anlar yaşadı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

Vatandaşlar, açılmanın hem yayalar hem de araçlar için tehlikeli olduğunu söyledi. Daha önce böyle bir açıklığın olmadığını belirten vatandaşlar, ayaklarının takılmasından ve sakatlanmaktan korktuklarını ifade etti.

İNCELEME BAŞLATILDI

Gemi geçişleri için açılıp kapanabilen Unkapanı Köprüsü'nün birleşme derzindeki açıklık için İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekipleri inceleme başlattı.

Alınan bilgiye göre, köprünün birleşme bölümündeki açıklığın 30 santimetreyi bulduğu, taşıt ve yaya trafiği açısından tehlike oluşturduğu ihbarı üzerine Büyükşehir Belediyesinin ilgili uzman ekipleri ile köprü bakımını üstlenen müteahhit firma yetkilileri harekete geçti.

Açıklığın nedeni ve tehlike oluşturup oluşturmayacağının, yapılan inceleme neticesinde belirleneceği ifade edildi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER...

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Unkapanı Köprüsü'ndeki açıklık korkutuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN