Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gitaristten 'öteki adam' boşanması

Eşini başka bir erkekle samimi halde görünce şoke olduğunu iddia eden Haluk Levent'in gitaristi Göktuğ Şenkal, boşanma davası açtı

Giriş Tarihi: 31.1.2014
Şarkıcı Haluk Levent'in gitaristi Göktuğ Şenkal, iki yıl önce evlendiği Burcu Şenkal'a boşanma davası açtı. İki yıldır çocuk istediği halde eşinin buna hep karşı çıktığını iddia eden gitarist "Son olarak tesadüfen bir alışveriş merkezinde eşimin başka bir erkekle samimi görüntülerini görünce şoka uğradım. Boşanmak istiyorum" dedi.

ÇOCUK İSTEĞİ HEP REDDEDİLDİ
Avukat Ulaş Uğur Özmutlu tarafından İstanbul Aile Mahkemesi'ne açılan dava dilekçesine göre; çift 8 Ekim 2012'de evlendi. Çiftin 2 yıllık evliliklerinde çocukları olmadı. İlk başlarda güzel başlayan evlilik, davalı Burcu Şenkal'ın tutum ve davranışları sonrasında bitme noktasına geldi. İddiaya göre; Burcu Şenkal evlilik birliğinin gerektirdiği şekilde eviyle ilgilenmedi. Burcu Şenkal, kocasının iş nedeniyle evde olmadığı zamanlarda eve gitmeyip bir bekâr gibi hareket etmeyi huy ve alışkanlık haline getirdi. Kocasına yönelik aşağılayıcı ve hakir gören konuşma tarzıyla kocasının kalbini ve haysiyetini kırdı. Göktuğ Şenkal, çocuk isteğini ne zaman gündeme getirse Burcu Şenkal bu isteği reddetti. Eşinin sevgisinden şüphelenen Göktuğ Şenkal, bu durumun sebeplerini araştırdı. Bu arada Burcu Şenkal, kocasının arkadaşları ve kendi arkadaşlarına, telefon konuşmalarında, mesajlarda kocasını sevmediğini, bu aşkın bittiğini, evlendiğine pişman olduğunu söylemeye başladı. Eşini sürekli bulunduğu yer ve yaptıklarıyla ilgili yanılttı. Son olarak Göktuğ Şenkal, geçen yıl mayısta yine bir işe gitti. Şüphelenen gitarist, eşini arayarak nerede olduğunu sordu. Burcu Şenkal da iş toplantısında olduğunu söyleyip telefonu kapattı. Göktuğ Şenkal tamamen rastlantı sonucu Levent'te bulunan bir alışveriş merkezine uğradığında eşini başka bir erkekle samimi şekilde görünce şoka uğradı. Bu durum üzerine iki şahidi yanlarında hazır bulunduran taraflar, evliliklerini sonlandırmak ve evlerini ayırmak hususunda konuştu. Göktuğ Şenkal, mahkemeye verdiği dava dilekçesinde, "Gerekli görüldüğü takdirde davalının kiminle birlikte olduğu bildirilecektir" ifadesini de kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gitaristten 'öteki adam' boşanması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN