Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Balıkesir'de aile dramı

Balıkesir'in Havran ilçesinde bir adam, 13 yaşındaki kızının eşi tarafından kaçırıldığını iddia etti.

Giriş Tarihi: 6.2.2014 09:46
7 aydır gözüne uyku girmediğini söyleyen 39 yaşındaki Mustafa Yalçın, 13 yaşındaki kızı Serenay'ın arkasından gözyaşı döküyor.

Kızının bir gece yarısı eşi tarafından Ağrı'nın Tutak ilçesine kaçırıldığını ve kendisine gösterilmediğini gözyaşları içinde anlatan Yalçın, 'Kızımın hayatından endişe ediyorum. Kızımın orada hangi şartlar altında tutulduğunu bilmiyorum. 13 yaşındaki kızımın başlık parasıyla satılmasından da korkuyorum. Eşimin ağabeyi ile her görüştüğümde beni tehdit ediyor. Tutak ilçesine gitsem can güvenliğimden endişe ediyorum. Ne yapacağımı şaşırdım. Çaresizlik içindeyim. Kızımı çok özledim. Bu hayatta o benim tek varlığım. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı'ndan yardım istiyorum. Hukuk ülkesinde 7 aydır kızımı göremiyorum' dedi.

Devletten yardım beklediğini ifade eden Mustafa Yalçın, 'Savcılarımızdan rica ediyorum. Eşimin gece yarısı başka birisi ile çıkıp gittiğini duyuyorum. Bu saatten sonra eşimden bir beklentim olamaz. İnsan hiç çocuğu ile imtihan edilir mi? Kanunlarımız ne için var? Bu kişiler devletten üstün mü? Kızımı görmek istiyorum. Beni bundan mahrum ettiler' diye dert yandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Balıkesir'de aile dramı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN