Şehir Hatları'nın tüm seferleri iptal edildi

İstanbul'da yoğun sis nedeniyle Şehir Hatları'nın ve İstanbul Deniz Otobüsleri'nin (İDO) bazı seferleri iptal edildi.

Giriş Tarihi: 19.2.2014 17:46 Güncelleme Tarihi: 19.2.2014 23:00
Şehir Hatları'nın internet adresinde yer alan bilgiye göre, yoğun sis nedeniyle tüm seferler iptal edildi.

İDO'nun Sirkeci-Harem Hattı araba vapuru seferleri ile 17.30'daki Yenikapı-Bursa Hızlı Feribot, 17.30'daki Kartal/Yalova Deniz Otobüsü, 17.45'daki Yalova/Pendik Ferry Cat tipi hızlı feribot, 17.45'deki Pendik/Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot, 18.00'deki Bostancı-Yenikapı-Bandırma Deniz Otobüsü, 18.00'deki Bursa-Yenikapı Hızlı Feribot, 18.00'deki Yalova-Yenikapı Ferry Cat tipi hızlı feribot, 18.00'deki Yenikapı-Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot, 18.30'daki Bandırma-Yenikapı Hızlı Feribot, 18.30'daki Yalova/Kartal-Bostancı Deniz Otobüsü, 18.40'daki Kadıköy-Yenikapı-Bursa Deniz Otobüsü, yarın 07.00'de yapılacak Yenikapı-Bandırma Hızlı Feribot seferi ile 07.30'da yapılacak olan Bandırma-Yenikapı-Bostancı Deniz Otobüsü seferleri iptal edildi.

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NDA TÜM SEFERLER İPTAL

İstanbul'da etkili olan sis nedeniyle Sabiha Gökçen Havalimanı'nda sis nedeniyle tüm seferler iptal edildi.

VALİ MUTLU'DAN SİS TWEETİ

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu,İstanbul'da etkili olan sis ile ilgili Twitter hesabından açıklamada bulundu. Mutlu, "İstanbul'da etkili sis nedeniyle deniz trafiğinde ve hava alanlarında ulaşım aksadı. Sisli hava yarın öğlene kadar etkili olacak." dedi.

ATATÜRK HAVALİMANI DA ETKİLENDİ

Sis, akşam saatlerinde Atatürk Havalimanı ve çevresinde de etkili olmaya başladı. Sis,Türkiye'nin dünyaya açılan kapısı durumunda olan Atatürk Havalimanı'ndaki uçuş trafiğini olumsuz olarak etkiliyor. Havadaki trafik yüzünden yakıt kritiğine giren uçaklar Atatürk Havalimanı'na inmek için emergency (acil) iniş istiyor. Sis, Atatürk Havalimanı'nda görüş mesafesini 200 metreye kadar indirirken karşı meydanlardan Atatürk Havalimanı'na uçmak isteyen uçakların kalkış müsadesi de kademeli olarak veriliyor. Akşam saatlerinde Atatürk Havalimanı'na inmesi beklenen 12 uçak başta Sabiha Gökçen Havalimanı olmak üzere farklı meydanlara yönlendirildi. Sisin etkili olmasıyla birlikte uçuşlarda gecikmeler yaşanıyor. Atatürk Havalimanı'nda ayrıca rüzgar yüzünden yapılan pist değişikliği de gecikmeleri artırıyor. Atatürk Havalimanı'nın adeta sis yüzünden görünmez hale gelmesi ilginç görüntüler oluştururken, uçaklar ve kule sis içinde kaldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şehir Hatları'nın tüm seferleri iptal edildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN