Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Boşanacağı eşi için uzaklaştırma istedi

İşadamı Sami İşel'in eşi, boşanma davası açtığı için tehdit edildiğini öne sürdü. Füsun Acun İşel kocasının 6 ay evden uzaklaştırılmasını talep etti

Giriş Tarihi: 21.2.2014
Ankaralı işadamı Sami İşel'in 13 yıllık eşi, "şiddetli geçimsizlik ve sadakatsizlik" nedeniyle boşanma davası açtı. İstanbul Aile Mahkemesi'ne avukatı aracılığıyla başvuran ve 35 bin lira maddi-manevi tazminat talep eden Füsun Acun İşel, ayrıca Sami İşel hakkında 6 ay uzaklaştırma kararı verilmesini istedi.

'GECE HAYATIM YOK'
Aşırı alkol alıp başka kadınlarla birlikte olan eşinin eve geç saatlerde geldiğini ifade eden Ren-Med Sağlık Hizmetleri Şirketi'nin ortağı İşel, evliliklerinin sadakatsizlik ve yalanlar yüzünden bittiğini öne sürdü. Evlilikte eşine hep sadık kaldığını, sevgi ve saygısını eksik etmediğini belirten İşel, boşanma davası açtıktan sonra kocası tarafından sürekli davadan vazgeçmesi için tehdit edildiğini, korku içinde olduğunu iddia etti. Davaya karşı cevap dilekçesi veren Sami İşel ise "Gece hayatım yok. Çevrem ve işlerim nedeniyle akşam yemekli toplantılarım var. Evlilik süresince eşime sadık kaldım. İddiaları gerçek dışı. Eşim Ankara hayatını beğenmeyerek İstanbul'a yerleşti. Saygı duyup iki haftada bir yanına gittim. Maddi manevi destek oldum. Kimseye muhtaç etmedim. Eşim İstanbul'da diyaliz merkezi sahibi... Ciddi rakamlara ulaşan bir bütçesi var" diyerek davanın reddini istedi.

'YALANLAR BİTİRDİ'
Evliliklerinin, sürekli alkol alıp başka kadınlarla birlikte olan eşinin yalanları nedeniyle bittiğini belirten Füsun Acun İşel 35 bin lira maddi-manevi tazminat istiyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Boşanacağı eşi için uzaklaştırma istedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN