Sokak hayvanları için Marmara Forum’da buluşalım!

Marmara Forum, 22-29 Mart arasında sokak hayvanları yararına ‘minik dostlarımızın’ en sevimli halleriyle yarışacakları bir etkinlik düzenliyor. Yetenek Sizsiniz şampiyonu Tarçın ile tanışmaya hazır mısınız?

Giriş Tarihi: 17.3.2014 15:59
Marmara Forum, son dönemdeki en güncel konulardan biri olan hayvan haklarına dikkat çekecek keyifli bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Evinde hayvan besleyen herkesin katılabileceği bu keyifli etkinlikte, ev yaşamının bir parçası olan 'minik dostların' en yaramaz ve eğlenceli anlarını gösteren fotoğraflar yarışacak. Hayvan severler, hareketli, neşeli, yaramaz ve sevimli ev hayvanlarının türlü türlü ilgi çekici hallerini, özellikle de yaramazlık yaparken yakalanmış enteresan fotoğraflarını yarışmaya gönderebilecek.

Reflex kedi ve köpek mamalarının ana sponsorluğunda, National Geographic Kids, Radyo Viva, Zen Pet Otel ve Deniz Akvaryum & Pet Shop sponsorluğunda gerçekleştirilecek etkinlik boyunca Marmara Forum'da bir etkinlik alanı oluşturularak, yarışmaya katılan tüm fotoğraflar panoda sergilenecek. Ayrıca kurulacak tropikal ve deniz akvaryumlarında oldukça ilginç balıklar ve bitkiler, etkinlik süresince ziyaretçilerin ilgisine açık olacak. Etkinlikte ayrıca bir hayvan sahiplendirme panosu da yer alacak ve buradan evsiz olan, aşılı ve bakımı yapılmış hayvanlara yeni yuvalar bulunacak, hayvan hakları, evde hayvan bakımı ile ilgili ipuçları, hayvan sağlığı ile ilgili bilinmesi gerekenler ve yanlış bilinenler gibi önemli bilgiler paylaşılacak.

Yetenek Sizsiniz yarışmasında birinci olan dahi köpek Tarçın da seyircileri hayrete düşürecek bir şovla etkinliğe renk katacak.

Her fotoğraf, barınağa 2 kiloluk mama kazandırıyor

Ünlü sanatçı Çiğdem Tunç'un sunumuyla gerçekleştirilecek yarışmanın sonunda 3 fotoğraf belirlenerek sahiplerine çeşitli hediyeler verilecek. Reflex; etkinliğe katılan her fotoğraf sahibi için barınağa 2 kiloluk mama bağışlayacak, etkinliğin bir diğer sponsoru olan National Geographic Kids ise dereceye giren kedi ve köpeğe özel bir sayfa hazırlayacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sokak hayvanları için Marmara Forum’da buluşalım!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN