Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Asıl mağdur benim

Sevgilisi ile sevgilisinin eşinin tazminat davası açtığı Yeşim K. "5 yıllık ilişkimizde ikisinin tek şikâyeti olmadı. Bitirmeye karar verince ikisi de bana dava açtı" dedi

Giriş Tarihi: 21.3.2014
İzmir'de hem 5 yıl boyunca birlikte olduğu elektronik teknisyeni sevgilisi Mahir Z.'nin hem de sevgilisinin boşanmak üzere olduğu eşi Meryem Z.'nin, "Aramızı bozdu ve ayrılmamıza neden oldu" diyerek ayrı ayrı 10'ar bin liralık manevi tazminat davası açtığı "öteki kadın" Yeşim K., asıl mağdurun kendisi olduğunu iddia etti. Açılan davalardaki iddialara avukatı aracılığıyla sözlü olarak cevap veren sigortacı Yeşim K., "Mahir ile ilk kez işyerine sigorta yapmak için gittiğimde karşılaştım. Daha sonra beni sürekli telefonla arayarak yemeğe davet etti. İlişkinin başlamasına da kendisinin ısrarları neden oldu. Ben özgürlüğüme düşkün bir kadın olduğum için daha ilişkinin başında evlenmeyi hiç düşünmediğimi söyledim. O da benim özgürlüğümü kısıtlamadı. Hatta kendisi de evliliğini bitirip, benim gibi özgür yaşamak istediğini söyledi" dedi.

'İKİSİ DE BENİ KULLANDI'

Bir süre sonra ilişkiyi bitirmeye karar verdiğini anlatan Yeşim K., "İlişkimiz gün geçtikçe beni sıkan bir hale geldi. Son aylarda ise evliymişiz gibi beni arayıp nerede olduğumu sormaya, ev kadınıymışım gibi benden evde bir şeyler yapmamı istemeye başladı. Özgürlüğümün kısıtlandığını hissettiğim için ilişkiyi bitirmeye karar verdim. İki tazminat davası da bu kararımdan sonra açıldı. Benimle 5 yıl boyunca ilişki yaşayan adamın ve 5 yıl boyunca bu ilişkinin yaşandığını bilmesine rağmen bekleyen kadının manevi yönden mağdur olduklarını iddia etmelerini mahkemenin takdirine bırakıyorum. Bu ilişkide mağdur varsa o da benim. Onlar benimle 5 yıl resmen idare etmişler. İkisine karşı tazminat davası açacağım" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Asıl mağdur benim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN