Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kenan Işık’ın durumu iyiye gidiyor

Dün, spor sonrası düşerek beyin kanaması geçiren ve ambulans ile hastaneye kaldırılan ünlü tiyatrocu ve TV sunucusu Kenan Işık’ın tedavisine devam ediliyor. Işık’ı bugün tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Erdal Özyağcılar ile ATV Genel Müdürü Adem Gürses ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 22.3.2014 14:20 Güncelleme Tarihi: 22.3.2014 14:32

Şehir Tiyatroları sanatçısı ve sinema oyuncusu Erdal Özyağcılar, hastane önünde bekleyen basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Özyağcılar, "Geldik fakat göremedik, göstermiyorlarmış. Sabah eşi gelmiş. Tıbbi bir bilgi de vermiyorlar şuanda" diye açıklamada bulundu. Özyağcılar, bir gazetecinin "Hayati tehlikesi var mı?" şeklinde yönelttiği soruya ise "Ondan da bilgim yok. Gelmemle gitmem bir oldu" diye cevap verdi.

Gün içinde hastaneye ATV Genel Müdürü Adem Gürses de geldi. Gürses, Kenan Işık'a yaptığı ziyaretin ardından hastane önündeki gazetecilere yaptığı açıklamada, ünlü tiyatrocunun durumunun iyiye doğru gittiğini belirtti. Gürses, "Ameliyat çok başarılı geçti. 48 saat, belki biraz daha da fazla bir süre uyutulacak. Olumsuz bir komplikasyon gelişmemesi en büyük iyiye gidiştir. Olumsuz bir durum yok, vaziyet çok iyi. Yoğun bakımda göremiyoruz, ama doktorlardan aldığımız bilgi de o yönde ki; riskli bir durum yok. Olumsuza doğru gidiş olmaması zaten olumlu gelişmedir. İnşallah en kısa sürede ayağa kalkacaktır" şeklinde açıklama yaptı.

Dün öğle saatlerinde gittiği bir spor salonunda, spor sonrası düşerek beyin kanaması geçirmiş ve acil olarak Amerikan Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Ünlü tiyatrocu ve TV sunucusu Işık'ın 3 gün süre ile uyutulmasının gerektiği vurgulanıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kenan Işık’ın durumu iyiye gidiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN