Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Karını kıskanmadın' bıçağı

Giriş Tarihi: 25.3.2014

Hoşlandığını anlattığı kadın, arkadaşının karısı çıkan Hakan A., "Karına âşık olduğumu söylememe rağmen, nasıl tepki vermezsin?" diyerek arkadaşını göğsünden bıçakladı

İstanbul Fatih'te bir genç takıldığı kahvehanede bir arkadaşına mahalleden gelip geçen bir kadını beğendiğini anlattı. O kadın aynı arkadaşının eşi çıktı. Genç "Karına âşık olduğumu söylememe rağmen nasıl tepki vermezsin" diyerek arkadaşını göğsünden bıçakladı. Tutuklanarak cezaevine konulan çılgın genç, hakkında ağır ceza mahkemesinde dava açıldı. Hakan A., Bingöl'den İstanbul'a çalışmaya gelmişti. Fatih'te ikâmet ediyor, sık sık mahallenin kahvehanesine takılıyordu. Kahvehanede arkadaş edindiği Ş.A.'ya mahallede görüp beğendiği hatta âşık olduğu bir kızdan bahsetti.

'KAFASINI KOPARACAKTIM'
Daha sonra beğendiği kızın Ş.A.'nın eşi olduğunu hatta bir çocuklarının bulunduğunu öğrenen Hakan A., hayal kırıklığı yaşadı. Takıldığı kahvehaneye gitmeye devam eden Hakan A. eşine ilgi duyduğunu öğrenen Ş.A.'nın buna hiçbir tepki vermemesine sinirlenip bıçağını çekti. Kahvehanede Ş.A.'yı göğsünden bıçaklayan Hakan A. araya girenler tarafından bıçak elinden alınarak durduruldu. Gözaltına alınan Hakan A,. ifadesinde şahsın kafasını koparmayı düşündüğünü, fakat kahvehanedekiler tarafından engellendiğini kaydetti. Polisteki ifadesinin ardından savcılığa sevk edilen Hakan A., nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. İfadesi alınan Ş.A. ise şüpheli ile geçmiş bir husumetinin bulunmadığını anlattı. Kasten öldürmeye teşebbüs suçundan hakkında iddianame düzenlenen Hakan A., ilerleyen günlerde ağır ceza mahkemesinde hâkim karşısına çıkacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Karını kıskanmadın' bıçağı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN