Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kayahan'ın formülü: Moral

Kayahan, üçüncü kez mücadele ettiği yumuşak doku kanserini moralini yüksek tutarak ve stresten uzak durarak yeniyor. Sanatçı, albüm çalışmasında dostları ile bir araya da geldi

Giriş Tarihi: 9.4.2014
24 Yıl önce bacağında çıkan yağ bezesiyle kansere yakalandığı fark edilen ve kısa süreli bir ömür biçilen ünlü şarkıcı Kayahan, iki kez yenmeyi başardığı hastalıkla üçüncü kez mücadele ediyor. Şimdilerde yumuşak doku kanseri tedavisi gören sanatçının sağlık durumunun oldukça iyi olduğu öğrenildi. Kayahan kanseri yeniden alt etmek için moralini yüksek tutuyor. Doğada yürüyüş yaparak, küslükleri bitirerek, Nilüfer, Tarkan, Ajda Pekkan başta olmak üzere dostları ile albüm çalışmasında bir araya geliyor. Şu günlerde Samsun Demir ve Murat Yıldırım ikilisinin koordine ettiği projenin çalışmalarını sürdüren Kayahan, repertuvarında bulunan şarkıların hangisini, kimin okuması gerektiğini belirliyor. Nilüfer, Tarkan, Ajda Pekkan gibi daha birçok sanatçının yer alacağı ve yazın çıkacak olan proje çalışmalarında dostları ile bir araya gelen Kayahan her geçen gün daha da iyiye gidiyor.

ÇALIŞMAYA DEVAM
Usta sanatçı haftanın belli günlerinde tedavisi için gerekli olan yöntemleri uyguluyor. Günün belli saatlerinde açık havada yürüyüş yapıp çok sevdiği denizi ve onun kendisine verdiği huzuru yaşıyor. Ailesinin sevgisi kendisini güçlendiriyor. Dost düşman herkese kapısını açarak küslüklerden uzak duruyor. Yeme-içme ve uyku düzenine dikkat ediyor. Sanatçı dostları ile albüm çalışması sırasında kafasını dinlendirip onlarla bir arada oluyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kayahan'ın formülü: Moral
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN