Meydan İstanbul'da Survivor Kids başlıyor

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Meydan İstanbul AVM Türkiye’de ilk defa çocukların eğlenerek yarışacakları cesaret, özgüven ve farkındalıklarının geliştirileceği dev bir organizasyona imza atılıyor.

Giriş Tarihi: 21.4.2014 13:34

Meydan İstanbul AVM'nin etkinlik meydanında 450 m2 lik bir alana kurulan, tamamen doğal malzemelerden oluşan Survivor Parkuru'nda 7-11 yaş arasındaki tüm çocuklar ücretsiz katılarak yarışacak.

Aktivitenin organizatörlüğünü İstanbulkamp, koordinatörlüğünü Emekli Sat Komandosu ve Dünya Rekortmeni Namık Ekin, Ana Sponsorluğunu ise n11.com gerçekleştiriyor.

Doğaya verdiği önem ve aldığı ödüllerle İstanbul'daki diğer AVM'lerden ayrılan Meydan İstanbul AVM; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Emekli Sat Komandosu ve Dünya Rekortmeni Namık Ekin'in katılımıyla, bilgisayarlardan, tabletlerden, yapay alanlardan kurtulup rahat bir nefes alacakları ve hayatlarında daha önce hiç yaşamadıkları deneyimleri yaşayacakları bu organizasyona imza atıyor. Yarışmalar sonucu tüm katılımcılara katılım sertifikası ve finalistlere madalya verilecek.

Program:
-23 – 24 – 25 Nisan tarihlerinde Birinci Tur elemeleri
-26 Nisan Cumartesi günü İkinci tur (yarı final) eleme oyunları
-27 Nisan Pazar Üçüncü Tur (Final) oyunları

ÖDÜLLER
-Birincilik Ödülü
Yaz Doğa Kampı – İstanbulkamp

-İkincilik Ödülü
Bisiklet +Kamp Seti – n11.com

-Üçüncülük Ödülü
Scooter+Spor Malzemesi – n11.com

- Cambridge Koleji Bursu
Tüm Yarı Finalistlere %30 Eğitim Bursu sağlanmaktadır.
Tüm Finalistlere %40 Eğitim Bursu sağlanmaktadır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Meydan İstanbul'da Survivor Kids başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN