Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nakilli yüze nişanlıdan "aşk" öpücüğü

Türkiye'nin 5'inci yüz nakli yapılan Recep Sert ile evlilik yolunda ilk adımlarını atan Esma Aykurt, Sert'in kalbinin ve yüreğinin güzelliğini severek, böyle bir karar aldığını bildirdi.

Giriş Tarihi: 26.4.2014 12:36
Temizlediği tüfeğin ateş alması sonucu yüzünden yaralanarak zor bir yaşam süren ve 18 Temmuz 2013'te yapılan nakille yeni bir yüze kavuşan Recep Sert, özel hayatında da mutluluğu yakaladı. Bir hafta önce Sert ile nişanlanan ve Sert'in hayatını değiştiren Esma Aykurt, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 8 ay önce hastanede çalıştığı sırada Recep Sert ile tanıştığını ve yaklaşık 2 ay önce arkadaşlıklarının farklı bir boyuta taşındığını söyledi.

Sert'i çok sevdiğini, kendisinin hayatına büyük bir anlam kattığını anlatan Aykurt, "Böyle bir kalbe, yüreğe sahip olduğu için onu çok seviyorum, kalbinin ve yüreğinin güzelliği beni etkiledi" dedi.

Recep Sert ile güzel ve mutlu bir yuvanın hayalini kurduğunu dile getiren Aykurt, "Recep, hayatıma mutluluk, huzur, sevgi, aşk kattı" diye konuştu.

Sert'e olan sevgisini nişanlısının yüzüne kondurduğu öpücüklerle gösteren Aykurt, en kısa zamanda da Sert ile evlilik planladıklarını kaydetti.

"Hayatıma anlam kattı"

Önce yüzü, sonra hayatı değişen Sert ise şansının yüzüne gülmeye başladığını söyledi. Nişanlısının hayata bakışını değiştirdiğini belirten Sert, "Hayatıma anlam kattı. Çok zor, sıkıntılı günler yaşadım ama sabrettim ve sabrın sonu mutluluk oldu" diye konuştu.

Evliliğe doğru emin adımlarla ilerlediklerini dile getiren Sert, mutlu, evli ve çocuklu bir hayat arzuladıklarını kaydetti. Nişanlısının evlilik için sabırsızlandığını söyleyen Sert, "Esma'ya kalsa hemen evleniriz ama önce benim tedavimin bitmesi gerekiyor. Tedaviyi tamamladıktan sonra evliliği planlıyoruz" ifadelerini kullandı.

Ameliyatı gerçekleştiren Prof. Dr. Ömer Özkan'ın da kendisini tebrik ettiğini belirten Sert, Özkan'ın da haberi alınca çok mutlu olduğunu belirtti.

Nişan yüzüklerini AA objektiflerine gösteren mutlu çift, bu mutluluğu herkesin yaşaması temennisinde de bulundu.

Bursa'nın İnegöl ilçesinde temizlediği tüfeğin ateş alması sonucu yüzünden yaralanan Recep Sert'e 18 Temmuz 2013'te Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan ve ekibi tarafından yüz ve çene nakli gerçekleştirilmişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nakilli yüze nişanlıdan "aşk" öpücüğü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN