6 gündür haber alınamıyor

Ordu'da 3 çocuk annesi bir kadından 6 gündür haber alınamıyor.

Giriş Tarihi: 27.4.2014 17:52

Ordu Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde bulunan Kırlı'nın Tepe Mahallesi'nde ikamet eden 3 çocuk annesi Özgül Çakmak'tan (35) 6 gündür haber alınamıyor. Özgül Çakmak'ın ortada hiçbir neden ve problem olmadan kaybolmasına bir anlam veremeyen ailesi ise kayıp annenin güvenlik güçleri tarafından bulunarak kendilerine teslim edilmesini istediler.

Gözyaşları içerisinde yatağa düşen Özgül Çakmak'ın annesi Nuray Aydoğdu, "Kızımın kimseyle bir sorunu yok. Kendi halinde bir insan. Kaçırıldığından şüpheleniyoruz. Sağ mı, ölü mü? Bilmiyoruz. Bildiğimiz kadarıyla eşinin de kimseyle bir sorunu yok. Kaybolduğuna mı, kaçırıldığına mı bir türlü aklım ermiyor. Tek ümidim görgü tanıkları ve emniyet güçlerinin kızımı sağ salim bularak bize teslim etmeleridir. İnşallah kızım öldürülmemiştir, inşallah Allah onu başta çocuklarına ve bizlere bağışlar. Ben duyarlı vatandaşlarımızdan da insaniyet namına kızımı ölü veya sağ gördükleri yerde başta güvenlik kuvvetleri olmak üzere 0 534 661 25 28-0 534 065 43 16 nolu telefonları da arayarak haber vermelerini istiyoruz" dedi.

6 gündür kayıp olan Özgül Çakmak'ın 3 çocuğu ise babalarının yanında çaresiz bir şekilde annelerinin eve döneceği günü bekliyorlar. A.Rıza Çakmak'ın da eşinin kaybolmasından hayli endişe duyduğu ve biran önce bulunmasını beklediği ifade edildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
6 gündür haber alınamıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN