Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ankara'da yarın bu yollara dikkat

Ankara Emniyet Müdürlüğü 1 Mayıs'ta yapılacak miting ve yürüyüşler nedeniyle Ankara'da araç trafiğine kapatılacak yolları açıkladı.

Giriş Tarihi: 30.4.2014 12:08 Güncelleme Tarihi: 30.4.2014 12:08
Açıklamaya göre, 1 Mayıs 2014 Perşembe günü (yarın) 10.00-16.00 saatleri arasında Tren Garı önünde toplanılarak Talatpaşa Bulvarı, Opera Meydanı, Atatürk Bulvarı'nı takiben Sıhhiye Meydanı'na kadar yürümek suretiyle burada "1 Mayıs Kutlamaları" çerçevesinde toplantı ve gösteri yürüyüşü düzenlenecek.

Bu nedenle, Talat Paşa Bulvarı, Ulaştırma Kavşağı ile Hasırcılar Kavşağı arası, Cumhuriyet Caddesi Baruthane Kavşağı, Gar Kavşağı arası, Kazım Karabekir Caddesi, Ulaştırma Kavşağı ile Kazım Karabekir Kavşağı arası kortejin hareketine göre, Atatürk Bulvarı, Osmanlı Kavşağı ile Kızılay Kavşağı arası, Mithat Paşa Caddesi, Necatibey Caddesi, miting süresince araç trafiğine kapatılacak.

Yarın 09.00-17.00 saatleri arasında da Tandoğan Meydanı'nda "1 Mayıs İşçi Bayramı Kutlamaları" kapsamında açık toplantısı gerçekleştirilecek.

Bu nedenle Kazım Karabekir Caddesi Ulaştırma Kavşağından Tandoğan Meydanına kadar, Ulaştırma kavşağı Tandoğan istikametine dönüş varyantları, Celal Bayar Bulvarı Kazım Karabekir Caddesi'ne giriş varyantları, Beşevler Kavşağı Dö Gol Caddesi girişi, Anıt Caddesi ile Tandoğan Meydanı Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Ankaray Maltepe Durağı arası ile Tandoğan Meydanı'na açılan cadde ve sokaklar miting süresince araç trafiğine kapatılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankara'da yarın bu yollara dikkat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN