Demir parmaklıklardan geçmek isteyince...

Adana'da bir öğrenci, okulun bahçesinde futbol oynadıktan sonra kapı yerine demir parmaklıklardan geçip evine gitmek isteyince sıkıştı. Öğrenciyi itfaiye ekipleri kurtardı.

Giriş Tarihi: 2.5.2014 11:23
Olay, merkez Seyhan ilçesi Onur Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Galatasaray futbol takımı hayranı 13 yaşındaki Semih Abdullah Gökay, Şakirpaşa İlkokulu'na formasını giyip arkadaşlarıyla birlikte futbol oynamaya geldi. Bir süre futbol oynadıktan sonra Gökay evine gitmek için okuldan ayrılmak istedi.

Gökay okuldan ayrılırken okulun kapısını kullanmak yerine demir parmaklıklardan geçmek istedi. Kafasını demir parmaklıklardan sokup vücudunun büyük bir bölümünü de demir parmaklıkların arasından geçiren öğrenci bacağını geçiremedi. Bacağı demir parmaklıkların arasında sıkışan Gökay, bacağını çıkarmaya çalıştı ancak çıkaramayınca bağırmaya başladı. Bu sırada öğretmenler Gökay'a yardımcı olmaya çalıştı ancak onlarda öğrenciyi kurtaramayınca itfaiye ve sağlık ekiplerine haber verildi.

İtfaiye gelinceye kadar öğretmenler çocuğu teselli etmeye çalıştı. Bir süre sonra itfaiye ekibi demir parmaklığı demir kesme makasıyla kesip Gökay'ı sıkıştığı yerden kurtardı. Gökay da demir kesilirken korkudan itfaiye erine sarıldı. Gökay kurtarıldıktan sonra bacağında sıkışmadan dolayı ağrı olduğu için sağlık ekipleri tarafından ambulansta tedavi altına alındı. Gökay'ın bacağında kırık olmadığı anlaşıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Demir parmaklıklardan geçmek isteyince...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN