Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Petek, karakolda 'CAN' derdinde

TV'den eski eşinin kendisine şiddet uyguladığını ve tehdit ettiğini öne süren Petek Dinçöz, Beşiktaş Asayiş Şube Müdürlüğü'nde ifade verdi

Giriş Tarihi: 5.5.2014
Katıldığı bir televizyon programında, eski eşi Can Tanrıyar'ın kendisine şiddet uyguladığını ve ölümle tehdit ettiğini öne sürüp Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'dan yardım isteyen şarkıcı Petek Dinçöz için polis devreye girdi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden aranarak Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği'ne davet edilen Dinçöz, ifade verip eski eşinden şikâyetçi oldu.

AİLE İÇİ ŞİDDETLE MÜCADELE
Dinçöz'ün televizyon programında söylediklerini karakolda da tekrarladığı kaydedildi. İddialarla ilgili İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü bünyesinde kurulan Aile İçi Şiddetle Mücadele Birimi'nin devreye gireceği belirtildi. Dinçöz, geçen nisan ayında katıldığı televizyon programında, "Şiddet gördüğümü herkes biliyordu. Hep sustum ama susmakla olmuyor. Aldığım bütün evleri ona verdim. Tanrıyar'dan kurtulmak için hâlâ savaş veriyorum. Yeni albüm çıkardım, beni hiçbir programa çıkarmadı. Kasetlerle bana şantaj yaptı. 'O kasetlerdeki ben değilim' dedim. 'Bana herkes' inanır dedi. Paralarımı alıyordu. 'Seni bitireceğim' dedi. Gece kulüplerinde Can'dan dayak yediğimi, şiddet gördüğümü herkes biliyordu. Tanrıyar'dan kurtulamıyorum. Başbakanımıza sesleniyorum. Emine (Erdoğan) Hanım'a sesleniyorum. Bana yardım edin" demişti.

TANRIYAR'DAN KARŞI HAMLE
Can Tanrıyar da Dinçöz aleyhine Aile Mahkemesi'ne başvurmuştu. Mahkeme, Dinçöz'ün 1 ay süreyle Tanrıyar aleyhine şiddet, tehdit, hakaret, aşağılama, küçük düşürme içeren söz ve davranışlarda bulunmaması kararı almış, karar takip için savcılığa gönderilmişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Petek, karakolda 'CAN' derdinde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN