Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Maraşlı kayınpederinden Van der Vaart'a tam puan

Hollandalı ünlü futbolcu Rafael van der Vaart'la evlilik hazırlığı yapan Sabiha Engizek'in babası, müstakbel damadıyla Almanya'da tanıştı ve tam not verdi: Çok sempatik... Ondan iyi bir eş ve baba olacağına eminim

Giriş Tarihi: 12.5.2014
Hollandalı yıldız futbolcu Rafael van der Vaart'ın evlilik hazırlığı yaptığı Türk sevgilisinin babası Kahramanmaraşlı Mehmet Engizek, Almanya'ya giderek tanıştığı futbolcu için "En az futbolculuğu kadar ondan iyi bir baba ve eş de olur" yorumunu yaptı. Almanya'nın Hamburg takımında oynayan ve kız arkadaşı Sabiha Engizek ile Dünya Kupası finallerinin ardından evleneceklerini açıklayan Rafael Van Der Vaart, müstakbel kayınpederi Mehmet Engizek ile tanıştı. Kahramanmaraş'tan yıllar önce Hamburg kentine işçi olarak giden ve orada 3 kız çocuğu sahibi olan Mehmet Engizek, en küçük kızı Sabiha'nın Van der Vaart ile yaşadığı aşkı Kahramanmaraş'ın merkeze bağlı Bulanık köyünde öğrendi. 2 hafta önce Almanya'ya uçan baba Engizek, kızı ve müstakbel damadıyla geçirdiği 2 haftanın ardından döndüğü köyünde, SABAH'a konuştu.

2 HAFTA YANLARINDA KALDI

Kızı ve damat adayının çok mutlu olduklarını gözlemlediğini ve bundan sevinç duyduğunu anlatan baba şunları söyledi: "Kendisini tanıma fırsatı buldum. 2 hafta boyunca onlarla birlikte kaldım. Ünlü bir futbolcu olmasının yanında sempatik tavrı ve pamuk gibi bir yüreği olduğunu gördüm. Çok iyi bir baba ve iyi bir eş olacağına eminim."

MARAŞ DONDURMASINI SEVDİ
Mehmet Engizek, "Müstakbel damadımın ailesi de kızımı bağırlarına basmış. Ona ünlü Maraş dondurması götürmüştüm. Çok beğendi ve Maraş'a gelmeye söz verdi" diyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Maraşlı kayınpederinden Van der Vaart'a tam puan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN