Madencilerin son görüntüleri ortaya çıktı

Soma’daki maden ocağı faciasında yaşamını yitiren işçilerin işe giderken servise bindikleri anın görüntüleri ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 16.5.2014 11:16 Güncelleme Tarihi: 16.5.2014 13:41
Güvenlik kameralarına yansıya görüntülerde bazı işçilerin kıl payı kaçırdıkları servislerin peşinden koşarak araçlara yetiştikleri görülüyor. Soma'daki maden ocağı faciasında yaşamını yitiren işçilerin işe giderken servise bindikleri anın görüntüleri ortaya çıktı. Bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde işçilerin durağa geldikleri görülüyor.

Bazı işçilerin ise servisi beklerken markete girdikleri gözlendi. Farklı noktalardan aldıkları maden işçileri ile yola koyulan servislerin aynı güzergahı kullandıkları görüldü. Yine bazı işçilerin servisleri durdurup markete girdikleri ve son alışverişlerini yaptıkları görüntülere yansıdı. Güvenlik kameralarına yansıyan en çarpıcı görüntü ise bir işçinin durağa geldiği ve markete girer girmez servisin gelmesi ile servisi kıl payı kaçırmasına rağmen peşinden koşturması oldu. Talihsiz işçinin kaçırdığı servisi peşinden koşarak durduğu ve servise bindiği öğrenildi.

İŞTE MADENCİLERİN SON GÖRÜNTÜLERİ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Madencilerin son görüntüleri ortaya çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN