Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İkinci müftünün karısı skandalı!

BBC'nin Türkiye'ye karıştırmaya yönelik çabaları durmak bilmiyor. Gezi olaylarından sonra BBC şimdi de Soma'da provokasyon yapmak için elinden geleni ardına koymuyor. BBC'nin madenci yakını diye röportaj yaptığı kadınlar bakın kim çıktı.

Giriş Tarihi: 17.5.2014 00:34 Güncelleme Tarihi: 17.5.2014 01:48
Gezi'deki "Müftü karısı tezgahı" bu kez BBC Türkçe muhabirleri eliyle Soma'da planlandı. Gezi kalkışmasında "Müftü karısıyım" diyerek başına bir örtü geçirip provokasyon yapan CHP'li Gül Taşlı Cenal vakasının aynısı Soma'da yaşandı.

BBC Türkçe muhabiri Rengin Arslan'ın görüntülediği iki kadın ölen madenci eşleri diye sunuldu. "Soma'daki mezarlıkta dua etmeye geldiler" diye lanse edildi, iki kadının AK Parti'nin 'işten çıkarma tehdidiyle' oy topladığı iddiaları paralel örgüt medyasında ve Oda TV'de manşetlere çekildi.
Ancak bugün o kadının nasıl bir provokatör olduğu kanıtlarıyla ortaya çıkarıldı. Karşımızda ikinci "müftünün karısı" vakası vardı.

DURAN ADAM EYLEMİNDEKİ KADIN..

Ancak videodaki genç kadınların, 1 Mayıs eylemlerinde çekilen fotoğrafları sosyal medyaya düştü. Aynı kadınlar, Gezi olaylarının hemen ardından türeyen Duran Adam eylemlerinde görüntülenmişti. Hatta kadınlardan biri, Duran Adam eylemini başlatan kişi ile fotoğraf bile çektirmişti.


İşte şok belge:
Skandal görüntüler:


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İkinci müftünün karısı skandalı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN