Ünlü sunucu Zahide Yetiş tacize uğradı

Zahide ile Yetiş Hayata programının sunucusu Zahide Yetiş, Bakırköy’de güpegündüz tacize uğradı.

Giriş Tarihi: 2.6.2014 23:57 Güncelleme Tarihi: 3.6.2014 00:01
ATV'de yayınlanan 'Zahide ile Yetiş Hayata' programının sunucusu Zahide Yetiş, Fransa'da yapılan bir deneyi Türkiye'de test etti. Dilenci kılığına giren ünlü sunucu, yardım isteğine insanların nasıl tepki vereceğini test etti. İstanbul Bakırköy Meydanı'nda bu deneyi yapan ünlü sunucu bir adam tarafından tacize uğradı.

Program kameraları tarafından kaydedildiğinden habersiz tacizcinin hareketleri ileri safhaya taşıdı. Yetiş, çalışanlarından yardım isteyerek tacizden kurtuldu. Zahide Yetiş daha sonra olayı anlatırken ağlamamak için kendini zor tuttuğu gözlendi.

Yetiş, taciz olayı için "Ne yazıkki böyle durumlarda kadınlar ne yapacağını bilememesi ve mecbur kalması çok kötü bir şey. Şu dokunmalar bunlar hiç iyi yürekle yapılmış şeyler değil. Üstelik rahatsız olduğumu belirtiyorum 'ağabey' diyorum. 'Bacımsın' diyor ama yaklaşık 3-4 dakika sonra 'seni seviyorum' dedi adam bana. Böyle bir şey var mı! Biz biraz daha devam etsek bu sarılmalar, dokunmalar neredeyse aşağı doğru gitmek üzere. Allah kimseye bunları yaşatmasın, mecburiyet vermesin. Kendimi zor tuttum adama girişmemek için." diye konuştu.

İşte o anlar:

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünlü sunucu Zahide Yetiş tacize uğradı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN