'Lüks hayatı sindiremedi'

İşadamı Arif Kerem Göğüş'e nişanlılığı döneminde kendisini aldattığı için iki milyon liralık tazminat davası açan Burcu Özcan için tanıklar "Lüks hayatı sindiremedi. Psikolojisi değişti" dedi

Giriş Tarihi: 12.6.2014
Nişanlı iken kendisini ünlü oyuncu Wilma Elles'le aldatarak onurunu kırdığı iddiasıyla işadamı Arif Kerem Göğüş aleyhine 2 milyon lira manevi, 10 bin lira da maddi tazminat davası açan Burcu Özcan, şok tanık ifadeleriyle sarsıldı. İstanbul Aile Mahkemesi'ndeki duruşmada dinlenen davalı Göğüş'ün tanıklarından Mehmet Baloğlu, "Kerem ve Burcu, Ankara'da üniversite okurken tanışıp nişanlandı. Daha sonra Kerem'in ikametinin bulunduğu İstanbul'a taşındılar. Kerem'in işleri yoğundu. Burcu, arkadaş çevresi Ankara'da olduğu için kendini yalnız hissetti, boşluğa düştü. Sürekli 'neredesin, ne yapıyorsun, neden benimle ilgilenmiyorsun' diyerek Kerem'i boğuyordu" ifadelerini kullandı.

'YÜKSEKTE GÖRÜRDÜ'
Diğer tanık Nazlı Ilgın Baloğlu ise "Burcu, İstanbul'daki yaşama ve sosyal çevreye ayak uyduramadı. Lüks bir hayatın içine girmişti, bunu sindiremedi. Davranışlarında bozukluk başladı, psikolojisi değişti. Sürekli yaptığı lüks alışverişlerden, gittiği lüks mekânlardan bahsederdi. Kendisini insanlardan yüksek görmeye başlamıştı. Bence tarafların ayrılmasındaki temel sebep bu değişimdir. Kerem'in Wilma Elles'le ilişkisi olduğunu ya da Burcu'yu aldatmasıyla ilgili herhangi bir bilgim yok" diye konuştu. Göğüş Holding Yönetim Kurulu Başkanı işadamı Arif Kerem Göğüş'ün katılmadığı duruşmayı kapının önünden izlemesi dikkati çekerken, dava Özcan'ın tanıklarının dinlenmesi için erteledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Lüks hayatı sindiremedi'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN