Dolmuşu oynayarak sürdü

Giriş Tarihi: 17.6.2014 10:47

Adana'da bir dolmuş sürücüsünün direksiyonu bırakıp oyun havası eşliğinde oynaması, internette izlenme rekorları kırıyor.

Sosyal paylaşım sitesine M.G. tarafından yüklenilen ve Adana'da çekildiği yazılan, dolmuş sürücüsünün oyun havası çalmaya başlayınca dayanamayıp direksiyonu bırakıp oynamaya başlaması, izleyenleri hayretler içinde bıraktı. Muhtemelen yolcuların olmadığı bir zamanda muavin ya da sürücü A.A.'nın arkadaşı dolmuşun teybinden oyun havası çalan bir müzik açıyor. Sürücü önce direksiyon başında oynamaya başlıyor. Bir süre sonra görüntüyü çeken kişinin ısrarlarına dayanamayarak yerinden kalkıp önce ayağı frende bir eli de direksiyonda dolmuşu sürmeye bir taraftan da oynamaya devam ediyor. Ancak çılgın sürücü bir süre sonra hızla giden dolmuşta hem direksiyonu hem de freni bırakıp oynamaya başlıyor. Kısa süre sonra ise elindeki sigara ile tekrar direksiyon başına oturuyor. Dolmuş şoförünün bunu sadece o gün yapmadığı, başka bir gün çekilen bir görüntünün yine sosyal medyaya yüklenmesiyle ortaya çıkıyor. Başka bir gün yine aynı müzikle bu kez sürücü daha da coşku içerisinde kendini kaybederek aracın ortasına kadar gelip hızla giden arabada oynuyor. Bu durumdan hem videoyu çeken hem de sürücü kahkaha atarak büyük keyif alıyor.

Sosyal medyada ise bu görüntüleri izleyen onlarca kişinin, "Bu araca binmek isterdim... Deli Kadir... Bu aracın numarası kaç..." şeklinde notlar yazdığı görüldü.

İŞTE O ANLAR...

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dolmuşu oynayarak sürdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN