Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdoğan, Umut'un bakıcısı Gülsüm Ana ile görüştü

Erdoğan, Antalya'da 2008'deki trafik kazası sonucu felç olan Umut adı verilen Rus genci ve bakıcısı Gülsüm Kabadayı ile bir süre görüştü.

Giriş Tarihi: 5.7.2014 21:58
Antalya'da 2008 yılında bir arabanın altında kalarak felç kalan Umut, koruyucu annesi Gülsüm Kabadayı ile birlikte Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a bir mektup vermek amacıyla miting alanına gitti.

Tedavi gördüğü Romatem Hastanesi'nden Başbakan ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun'da yapacağı mitinge koruyucu annesi Gülsüm Kabadayı ile gelen Umut, Başbakan Erdoğan'a bir mektup verip yardım isteyeceğini söyledi.

Umut'un tedavisini ve her şeyini Başbakan ile konuşacaklarını söyleyen Gülsüm Kabadayı, "Bir mektup götürüyorum, kendisine mektubumuz var. O bir baba. Bize sahip çıkacak. Tedavimizin devamını, ihtiyacımızın giderilmesini isteyeceğiz ve Umut'un burada kalmasını isteyeceğiz" dedi.

GÜLSÜM ANA ERDOĞAN'LA GÖRÜŞTÜ


Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Samsun'd a halka hitap ettikten sonra Umut adı verilen Rus genci ve bakıcısı Gülsüm Kabadayı ile bir süre görüştü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan, Umut'un bakıcısı Gülsüm Ana ile görüştü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN