Seki, Ege'de de bulunamadı

'Uyuşturucu ticareti' suçundan hapis cezası onanan Deniz Seki için İstanbul'da süren arama çalışmaları Ege'ye de uzandı. Ancak Marmaris ve Bodrum'da da şarkıcının izine rastlanmadı

Giriş Tarihi: 14.7.2014
Deniz Seki "Uyuşturucu Ticareti Yapmak" suçundan çarptırıldığı 6 yıl 3 ay hapis cezasının onanmasının ardından kayıplara karışmış, farklı illerde 18 adrese baskın yapan polis şarkıcıyı bulamamıştı. Polisin arama çalışmaları Güney Ege kıyılarına uzandı. Ancak Bodrum ve Marmaris'te iki farklı adreste yapılan aramalarda da Seki'nin izine rastlanamadı. Seki için 30 Mayıs'ta İstanbul İnfaz Savcılığı'nca hakkında yakalama kararı çıkartılmıştı. Avukatları, Seki'nin sağlık durumuna ilişkin geçen şubatta alınan raporu savcılığa sunmuştu. Raporda, kadın hastalıkları nedeniyle kanser riski taşıdığı belirtilen Seki'nin cezasının infazının ertelenmesi talep edilmişti.

YUNANİSTAN 'A MI KAÇTI ?

Taleple ilgili Adli Tıp Kurumu'nun kararını bekleyen Seki için Tarabya'daki evi de polis tarafından bakılan adresler arasında yer almıştı. İstanbul polisi son olarak Seki'nin Muğla'ya gidip saklandığı yönündeki istihbaratları değerlendirdi. Sivil polislerden oluşturulan özel ekip, Bodrum ve Marmaris'te Seki'nin bulunması muhtemel iki farklı adrese operasyon yaptı. Ancak Seki'nin izine rastlanamadı. Seki'nin arkadaşına ait tekneyle Yunan adalarına kaçmış olabileceği de iddia edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Seki, Ege'de de bulunamadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN