Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çocuklardan Erdoğan’a kumbaralı destek

Giriş Tarihi: 24.7.2014 18:16
Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan'ın seçim çalışmalarına destek olmak amacıyla aralarında Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve çocukların bulunduğu bir grup bağış yaptı.

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim çalışmalarına destek olmak amacıyla aralarında Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve çocukların bulunduğu bir grup, bağış yaptı.

Poyraz ve beraberindekiler, Ziraat Bankası'nın Taşdelen şubesine geldi. Burada Erdoğan'ın seçim çalışmaları için 1000 lira bağışta bulunan Poyraz, kampanyaya destek verdiklerini söyledi.

Türkiye'de ilk kez 10 Ağustos'ta halkın cumhurbaşkanını seçmek için sandığa gideceğini belirten Poyraz, "Gerçekten 13 yıldır bu ülkeye Başbakan olarak hizmet eden AK Parti Genel Başkanı ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, aday olarak çıktığı bu yolda Rabbim yardımcısı olsun. İlk defa milletimizin seçeceği cumhurbaşkanı koltuğuna Başbakanımızın oturacağına inanıyoruz" diye konuştu.

Kumbaralarındaki Paraları Bağışladılar

Kampanyaya destek veren 14 yaşındaki Ahmet Fatih Sarıkaya da kumbarasındaki 21,5 lirayı bağışladı. Sarıkaya, "Başbakanımız Erdoğan, milletimiz için gece gündüz çalışıyor. Cumhurbaşkanı olmasını istiyorum. Seçim kampanyasına karınca karınca destek olmak istedim" ifadelerini kullandı.

Kumbarasındaki 13,5 lirayı bağışlayan 13 yaşındaki Ömer Çetindağ ise Başbakan Erdoğan'ı çok sevdiğini dile getirerek, "Okullarda bedava kitap dağıttı. Tablet bilgisayarlar verdi. Bizlerin daha iyi eğitim alması için çalıştı. Bizler de geleceğimize yatırım yapıyoruz. Çam sakızı çoban armağanı bağış yapıyorum" değerlendirmesinde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuklardan Erdoğan’a kumbaralı destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN