Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Engelli vatandaşın ruhsat sevinci

Ceyhan'ın Sarımazı Mahallesi'nde yaşayan engelli vatandaş 10 yıldır alamadığı internet kafe ruhsatına kavuşunca Belediye Başkanı Alemdar Öztürk'e teşekkür etti.

Giriş Tarihi: 30.7.2014 10:32
Başvurusu kabul edilen ve ruhsatını alan Mustafa Olgun, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk'ü ziyaret ederek teşekkür etti. Olgun, yaklaşık 10 yıldır Sarımazı Belde Belediyesi döneminde internet kafe işletme ruhsatı almak için müracaatta bulunduğunu belirterek, 'Sarımazı Belediyesi'ne ruhsat başvurusunda bulunduğum her defa farklı nedenler ileri sürülerek ruhsat verilmiyordu. Artık vazgeçme noktasına gelmiştim. Belediye kapandı ve Ceyhan'a bağlandık. Ceyhan Belediyesi'ne yaptığım başvurum çok kısa bir sürede onaylandı. Ruhsatımı aldım, gönül rahatlığıyla işime bakacağım. Gösterdikleri ilgiden dolayı başta Başkanımız olmak üzere tüm çalışanlara başarılar diliyorum' dedi.

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ise 'Belediyelerin görevi vatandaşın işlerini zorlaştırmak değil; yasalar çerçevesinde kolaylaştırmak, hızlandırmak ve sonuçlandırmaktır. Duyarlı vatandaşımıza da hayırlı uğurlu olmasını diliyorum' şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Engelli vatandaşın ruhsat sevinci
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN