Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Koca TIR’ı gelin arabası yaptı

Giriş Tarihi: 8.8.2014 11:36

Kırıkkale’de dünya evine giren Esra ve Hakan Akkurt çiftinin düğünü ilginç görüntülere sahne oldu.

Kırıkkale'de dünya evine giren Esra ve Hakan Akkurt çiftinin düğünü ilginç görüntülere sahne oldu. Takı yerine merdane ve bebek emziğinin hediye edildiği düğünün gelin arabası da, boydan boya süslenen koca bir tır oldu. Damat Hakan Akkurt eşini çok sevdiğini belirterek "kentte havaalanı pisti olsaydı uçağı bile gelin arabası olarak süsletirdim" dedi.

Kırıkkale'li Esra ve Hakan çifti botanik bir bahçede sayılı davetlilerin katıldığı çok özel bir düğünle dünya evine girdi. Eğlencenin hat safhaya ulaştığı, havai fişeklerin patladığı, oyunların oynandığı, halayların çekildiği ve pasataların kesildiği düğünde habere konu ise ilginç hediyeler ve gelin arabası oldu. Takı merasimi sırasında davetlilerden biri geline merdane, diğeri ise damada bebek emziği hediye etti. Düğünün sonunda ise gelin bir başka sürprizle karşılaştı. Gelin arabası yerine koca TIR'ı karşısında gören gelin şaşkınlığını gizleyemedi.

Kiraladığı TIR'ı rengarenk çiçeklerle iki saatte süsleterek gelin arabası haline getiren Damat Hakan Akkurt, eşini çok sevdiğini ve onun için her şeyi yapacağını belirterek "kentte havaalanı pisti olsaydı uçağı bile gelin arabası olarak süsletirdim" dedi.

Şaşkınlığını gizleyemeyen Gelin Esra Akkurt ise farklı olduğunu ifade ederek, "Bana da sürpriz oldu. Güzel bir şey, değişik bir şey. Bu kadar düşünülmek, sevilmek çok hoş" dedi.

Bazı davetliler adet gereği de olsa bahşiş alabilmek için gelinde damadın bindiği koca tırın önünü kesti. Ancak tüm çabalara rağmen başarılı olamadı.

"İçişleri bakanını aldım hükümeti kurmaya gidiyorum" gibi duvar yazılarını da ihmal etmeyen damat daha sonra eşini bindirdiği TIR'la hareket etti. Bir süre şehir içerisinde korna çalarak tur atan çifte bazı şaşkın sürücüler de eşlik etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Koca TIR’ı gelin arabası yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN