Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Küçük Ağa'nın büyük sevinci

Denizli'nin renkli simalarından 1 metre boyundaki "Küçük Ağa" lakaplı Ceyhan Çobanoğlu, 1 metre 75 santim boyundaki oğlu Atakan Çobanoğlu'nu evlendirdi

Giriş Tarihi: 8.8.2014
Denizlili Ceyhan Çobanoğlu, dünyaya cüce olarak geldi. Ağabeyi normal olmasına rağmen kendisi cüce doğan Çobanoğlu, çocukluğunda mahallenin maskotuydu. Gençlik yıllarında ise herkes, sempatik tavırları nedeniyle "Küçük Ağa" diye çağırmaya başladı. Belediyenin desteğiyle büfe işletmeciliğine başladıktan sonra ise "Hayırlı bir kısmet" aramaya başladı. Ancak boyu nedeniyle evlenecek kız bulamıyordu. Tam ümidini kestiği sırada, karşısına Mükerrem Çobanoğlu çıktı. Kendisinden 20 santimetre uzun olsa da boyu boyuna gördüğü Mükerrem'e ilk görüşte âşık oldu. 1991'de evlenen çiftin bir yıl sonra oğulları Atakan, 7 yıl sonra da kızları Merve dünyaya geldi. Çocuklarının da kendileri gibi cüce olmasından korkan çiftin iki çocuğu da normaldi. Hatta oğlunun boyu 1 metre 75, kızının boyu ise 1 metre 70 santimetreyle ortalamanın üzerine bile çıkmıştı. Üç yıl önce bir düğüne giden Atakan, burada Avusturya'dan tatil için gelen Sevgi Hasanca ile tanıştı.Birbirlerine âşık olan çift, Hasanca ailesi Avusturya'ya döndükten sonra da görüşmeye devam etti. Sonunda da evlenmeye karar verdiler. İki genç, geçen hafta sonu dünyaevine girdi.

BOL BOL GÖBEK ATTI

Büyük mutluluk yaşayan Ceyhan ve Mükerrem Çobanoğlu çifti, oğullarının düğününde bol bol göbek attı. Oğlunun mürüvvetini gördüğü için çok mutlu olduğunu, şimdi kızının mürüvvetini görmek istediğini söyleyen 48 yaşındaki Çobanoğlu, "Hep mücadele ettim. Evlendim, çocuklarım oldu. Yakında dede de olurum" dedi. Avusturya'da yaşayacak olan Atakan Çobanoğlu (23) ile Sevgi Çobanoğlu (21) "Çok mutluyuz. Aşkımız büyüdü ve evlilikle noktalandı" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Küçük Ağa'nın büyük sevinci
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN