Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bilgili kadınları ittifak yaptı

Ünlü işadamı Serdar Bilgili'ye babalık ve nafaka davası açan milli atlet Melahat Kokalp'in, Bilgili'nin eski kız arkadaşından cesaret aldığı ortaya ç

Giriş Tarihi: 14.8.2014
İşadamı Serdar Bilgili'ye eski kız arkadaşı Aysel Yolaçan tarafından babalık ve nafaka davası açıldığını SABAH gazetesinden öğrenen milli atlet Melahat Kokalp'in, bu durumdan cesaret alıp davacı olduğu belirtildi. Yolaçan ile irtibata geçen Kokalp'in, mücadelelerinin aynı olduğunu, birlikte hareket ederlerse daha başarılı olacaklarını söylediği ifade edildi.

DNA ÖRNEĞİ VERMEDİ

Aysel Yolaçan, geçen yıl "Birlikteliği-mizden Derin adında bir kızımız oldu. Bilgili'nin kızımızı nüfusuna almasını ve aylık 15 bin lira nafaka ödemesini talep ederim" diyerek Serdar Bilgili'ye babalık ve nafaka davası açmıştı. Bu olaydan sonra Serdar Bilgili, Yolaçan'dan olan Derin'i kızı olarak kabul etmiş ancak "İlişkimiz tek gecelikti, ilerleyen dönemde görüşmedik" diyerek nafaka rakamının düşürülmesini talep etmişti. Mahkeme 10 Temmuz 2014'te DNA testi yaptırması için Bilgili'ye tarih vermişti. Ancak Bilgili, mahkemenin verdiği tarihte DNA örneği vermedi. Aysel Yolaçan ile nafaka davasında u��raşan Serdar Bilgili, bu defa da milli atlet Melahat Kokalp ile aynı nedenden dolayı davalık oldu. 12.08.2014 tarihli SABAH'ta çıkan haberde milli atlet Melahat Kokalp, Serdar Bilgili'den oğlu olduğunu iddia edip mahkemeye babalık ve nafaka davası açmıştı. 2001'de spor camiasında tanıştığı Bilgili ile olan birlikteliği sırasında hamile kaldığını iddia eden Kokalp, 2005'te Down sendromlu bir erkek çocuk dünyaya getirdiğini söyleyerek, "Serdar bana evlenme vaadinde bulundu. Hamile kalınca da beni tek başıma bırakarak dilini bilmediğim bir ülkeye gönderdi" demişti.

BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR

Melahat Kokalp olayının detayları ise sonradan ortaya çıktı. Kokalp, Serdar Bilgili'nin geçtiğimiz yıl SABAH Günaydın'da yayımlanan Aysel Yolaçan tarafından "Derin" adında bir kızı olduğu haberlerini görünce cesaretlendi. Bu haberleri gazetelerde okuyan Kokalp, apar topar avukatına durumu anlattı. Bu süreçten sonra Bilgili'ye babalık ve nafaka davasını açan Kokalp ve Yolaçan'ın avukatları, fikir birliği yaparak Serdar Bilgili'ye karşı ittifak kurdu. Bilgili'nin başındaki ikinci nafaka davasını açan Kokalp, Yolaçan ile irtibata geçip ikisinin de mücadelesinin aynı olduğunu ve bu davada birlikte hareket ederlerse daha başarılı olacaklarını ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bilgili kadınları ittifak yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN