Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başbakan Erdoğan'ın komşuları pek mutsuz!

Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı seçilmesinin ardından Ankara’da 12 yıldır oturduğu Subayevleri Mahallesi’nde sevinç ve üzüntü bir arada yaşanıyor.

Giriş Tarihi: 16.8.2014 16:43
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı seçilmesine sevinen mahalle halkı, taşınma kararı alması ile üzüldü. Mahallenin muhtarı Remziye Erdoğan, "Yıllarca Sayın Başbakanımız sayesinde iyi hizmet aldık. Mahallemiz el üstünde tutuldu. İnşallah buradan taşınmaz ve mahallemizde kalır. Biz de Başbakan'dan sonra Cumhurbaşkanı ağırlayan mahalle oluruz" diye konuştu.

'BAŞBAKAN GİTTİ DİYE DEĞİŞMEZ'

Erdoğan'ın taşınması sonrası Keçiören'in bu en değerli mahallesinde emlak fiyatlarının izleyeceği seyir de merak konusu oldu. Subayevleri'nde 22 yıldır emlakçılık yapan Sevim Özgün ev fiyatlarının değişmeyeceğini belirterek, "Asla fiyatlarımız başbakan gitti diye değişmez. Biz her zaman değerli bir mahalleydik" dedi.

EV FİYATLARI DÜŞER Mİ?

13 yıldır emlakçı Erdoğan Gönen ise "Aynı kalır; fiyatlar düşmez bizim mahallede. Erdoğan'ın oturduğu evin yanındaki evlerin fiyatı biraz düşer ama daha sonra eski haline gelir. Bizim mahallemiz Keçiören'in en değerli mahallesidir. Başbakan giderse üzülürüz. Ama bizim mahalle her zaman güzel" diye konuştu.

Kaynak: Habertürk
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan Erdoğan'ın komşuları pek mutsuz!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN