Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bingür Sönmez'e silahlı saldırı

Sarıkamış Dayanışma Grubu Başkanı Kalp ve Damar Cerrahı Prof. Dr. Bingür Sönmez, ambulansla Kars Kafkas Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirildi.

Giriş Tarihi: 24.8.2014 11:51 Güncelleme Tarihi: 24.8.2014 19:38
Uğradığı silahlı saldırı sonucu kolundan ve bacağından yaralanan Sönmez, ambulansla getirildiği Kars Kafkas Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ameliyata alındı.

Kars Valisi Günay Özdemir, Kars Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy da hastaneye gelerek Sönmez'in sağlık durumu hakkında doktorlardan bilgi aldı.

Vali Özdemir, burada yaptığı açıklamada, Sönmez'in genel sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

Bir gazetecinin, "Saldırıyı Sarıkamış eski Belediyi Başkanı İlhan Özbilen'in yaptığı şeklinde bilgi var, neler söyleyeceksiniz?" sorusuna Özdemir, "Şu andaki bilgiler böyle. Eski belediye başkanının yaptığı yönünde ve ifadesi alınıyor. Şu anda silah ve silahı kullanan kişi elimizde. Herhangi bir sıkıntı yok" yanıtını verdi.

ESKİ BELEDİYE BAŞKANI TUTUKLANDI

Sarıkamış eski Belediye Başkanı İlhan Özbilen'in akşam saatlerinde tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

BİNGÜR SÖNMEZ VURULDUİSTANBUL'A SEVK EDİLDİ

Uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralanan Sarıkamış Dayanışma Grubu Başkanı Kalp ve Damar Cerrahı Prof. Dr. Bingür Sönmez, "Her şey yolunda, hiçbir şeyim yok. Normal kurşun yaralanması sıyırmış geçmiş" dedi.

Kars Kafkas Üniversitesi Eğitim Araştırma ve Uygulama Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından anjiyo olan Sönmez, yaptığı açıklamada, sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

Görünmez bir kaza yaşadığını ifade eden Sönmez, "Her şey yolunda, hiçbir şeyim yok. Normal kurşun yaralanması sıyırmış geçmiş" dedi.

Sönmez, bir gazetecinin silahlı saldırının neden düzenlendiği yönündeki sorusunu da "Husumet' diye yanıtladıktan sonra ambulans uçakla İstanbul'a götürüldü.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bingür Sönmez'e silahlı saldırı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN